Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak 2éves gyereknek...

Mit adjak 2éves gyereknek vacsorára?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit ami nem nagyon nehéz a kis pocijának.
2010. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk vagy főtt étel, ami ebédre volt, vagy egyszerűen kenyér vagy kifli, vajkrémmel , esetleg szalámival. Vagy kőrözöttes, vagy tojáskrémes kenyér. De szoktam neki csinálni rántottát, vagy bundáskenyeret is, ezeket nagyon szereti. Bármi, amit szeret. Kivéve tészta. Azt nem szeretek neki este adni, mert nem tart ki reggelig.
2010. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mint az elöttem szolo es meg tejberizs,tejbedara, turmix. Es persze attol függöen hogy mikor evett elötte utoljara.
2010. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. ápr. 23. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül, szereti a fiam lekváros kenyeret.De általában szendvicset eszik.
2010. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen könnyű dolgokat, ugyanaz mint az előttem szólók, plusz virsli, tejbegríz, melegszendvics.
2010. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!