Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek focilabda, vagy...

2 évesnek focilabda, vagy inkább sima labda focihoz? és szeretnék ajándékot venni neki (csak úgy), de csak egyet tudok, melyik hasznosabb, vagy egyéb ötletek?

Figyelt kérdés

apja vinni akarja focizni a kicsit. a gyerek rúgja ugyan már a labdát, de semmi értelmét nem látja, szívesebben dobálja kézzel, mert abban vagy ő kapja e vagy én, van oda-vissza passzolás, szóval szeret(habár nem kedvence)így játszani. a fociban próbáltam már magyarázni neki, amikor focistákatr látunk, hogy egymásnak passzolják, ill. kapura kell lőni és az a gól. nem érti. nem is erőltettem soha semmit, úgy meséltem neki róla, mint amikor pl kukásautót látunk, vagy betonkeverőt, vagy házépítést, stb. mit hol miért hogyan csinálnak, mindig leírom neki.


nemrég az apja azzal állított be, hogy ő le akarja vinni focizni..és pláne, vegyünk focilabdát...

én úgy egyiknek sem látom értelmét..de jól van, menjenek, de 2 évesnek focilabda? nem elég az a piros pöttyös gumilabda szerintetek?


a másikkb 4-6 ezer ft értékben szeretnék venni neki:

Vagy játékkonyhát (imád "főzni"), vagy valamilyen nyomkodhatós billentyűzetes zenegépet mikrofonnal (amilye itthon elromlott(mert leöntötte étolajjal...), és naponta hozza hogy zenéljünk, az amúgy is elég primitív gép volt(mikrofon nem játszik le hangot, lehet gyárihibás is ki tudja), így vennék hasonlót, vagy jobbat.


Vagy akár egy harmadik féle ajándékot, ha van jó ötlet hogy 2 évest mi fejleszt, vagy mi adhat "nagyobb" örömet neki(biciklin, rolleren kívül)?


2016. okt. 3. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

nálunk mind a két fiú imád focizni. ügyesen rugják is.

a gumilabda csak pár napig birja mert mindig sikerül úgy rúgniuk hogy kilyukad.

ezért megprobáltuk a foci labdát!

kemény nekik. nem tudják úgy rúgni, még a nagy sem. szóval maradtunk a gumilabdánál!

2016. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, akkor marad a gumilabda, max elhozom próbának a padlásról anyáltól az én régi focilabdám


és ajándéknak?

konyha a jobb, vagy zenegép, vagy inkább mégis roller, vagy mi?

2016. okt. 3. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes a gumilabda, azt könnyebb megrúgni, nem üt nagyot, es dobálni is lehet. Játék hangszereket javaslok, pl rumbatök, csörgődob, xilofon, cíntanyer stb, gyöngyfuzo ( nagy formákkal), egyszerű nagy ábrás kifestő.
2016. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! imád főzni a kicsi és a nagy is! roller is nyerő!
2016. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Decathlonos Kipsta márkájú gumilabdát vegyél

Az bírja is,nem is drága,és nem is fog eltörni a lába,mint a rendes bőrlabdától(azok kemények)

2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gumilabdát, a bőrhöz még kicsi. Neki is nehezebb rúgni, ha eltalálja akkor meg fájdalmas.

Ha konyhát veszel, akkor magasabb fajtát, ami 100 cm felett van, a többit hamar kinövik. Nálunk 2 évesen nem a roller, hanem a futóbicikli volt a sztár. (9-12 db-os kirakót is vehetsz neki, hamar megtanulják kirakni)

2016. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!