Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányokon a leggins nem túl...

Kislányokon a leggins nem túl illetlen öltözet?

Figyelt kérdés
Régen a szoknya vagy a rendes nadrág többet takart, ha nem is szó szerint értve.

2016. okt. 27. 13:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nem..

az ovinkba-szinte minden kislányon ez van.

2016. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Hova, milyen anyagból, milyen alkalomra, stb stb.
2016. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne illetlen egy hosszú pamutnadrág?
2016. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%

A leggings nem nadràg,aki annak hordja az hàt...igénytelen.

És ez nem az alakjàn múlik az illetőnek. Ez a ruha egy vastag harisnya, úgy is kelll kezelni. Ez volt régen a cicanaci. Azt sem hordtàk anno csak egy kis toppal.

Én biztos fogok adni a lànyomra szoknya alà,mert praktikus és könnyed vislet.

Én is szeretem, főleg terhesen volt jó,hogy olyan szabadnak éreztem.magam benne,nem nyomott szorìtott sehol,pedig nagyon sokat fàjt a csìpőm. Bő tunikàkkal nagyon szuper volt :-)

2016. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, mint hívunk leggins-nek.

Ha lábfej nélküli harisnya, akkor nagyon gáz kislányon is, nagylányon, felnőtt nőn is.

Ha egy olyan nadrág, ami bebújós, nincs cipzárja, gombja, és persze egyáltalán nem látszik át, és nem úgy cuppan a testre, mint egy harisnya, akkor egy teljesen hétköznapi viselet.

2016. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amely testhez símuló. Nagyon kirajzolja a test vonalait.
2016. okt. 27. 14:00
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
A leggings nem nadrág,még mindig nem értik sokan.Olyan inkább,mint egy lábfej nélküli harisnya.Szoknyával,hosszú felsővel illik viselni,ami takarja a feneket.Tehát a válasz igen,nem kéne így öltöztetni akkor sem,ha gyerek.De mindenki azt csinál,amit akar.
2016. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne az? Annyi a trükk, hogy segget takaró felsővel kell hordani.


Én is csak ilyet viselek - szigorúan hosszított blúzzal, tunikával -, mert piszok kényelmes, és melegebb, mint egy farmer.

2016. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Sima nadrágból is a cicanadrág-szerű teshez simulót hordja mindenki 2-től 100 évesig, akár kövér, akár sovány, akár jól áll neki, akár nem, sőt a fiúk, férfiak is... A kislányok legalább szépek benne!
2016. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
6: Akkor azt nem illene hordani rövid felsővel.
2016. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!