Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már nem adtok bodyt a...

Ha már nem adtok bodyt a gyerekre, mert az oviban meg otthon is macerás a wc-zés, a bady helyett használjátok-e az atlétatrikót, vagy ez már tényleg kiment a divatból?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 12:19
1 2
 11/14 Snorri ***** válasza:
Kiment a divatból? Ez komoly?! Ezen mekkorát nevettem! Hogy én mennyire nem vagyok képben divat terén! Holnap nem is adok rá! :-)
2016. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Dehogy ment ki a divatbol.

Vannak mintasak, csikosak, szinesek is. Fiamnak mondokas felirattal is. Iskolas.

En is sok gyereken latom.

2016. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En is adok rájuk (3 és 6 évesek). Itt az óvodában (nem Magyarország) mindenki hord ilyen.
2016. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugaton élünk ès bizton állíthatom,h itt lehet kapni bőven és használják is..Ez nem egy divatruha,pont olyan,mimt a kesztyű,sapka stb,sosem megy ki a divatból!

Mi kb késő ősztől használjuk tavaszig,amíg hidegek vannak és póló,kising alá szoktam adni!Azèrt így,m az oviban ha nagyon befűtenek leveszi a pulcsit,de így is biztos vagyok benne,h nem 1 vékony pólóban szaladgál,hanem van rajta 2 réteg...

2016. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!