Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírja gyermeked ha este...

Hogy bírja gyermeked ha este sokaig dolgozol?

Figyelt kérdés

Sajnos kereskedrlmeben vagyok, eddig kesztyűs kézzel bantak velem, mint kisgyerekessel,igx is hálás vagyok a munkaltatómnak, a lanyom már 6 eves múlt. De idén már olyan nagylányos, hogy mondtam, gogy lassan havi par nap beoszthatnak estére, igy 22h mire hazaérek.

No, hát nem túl jól viseli.. :-( sír, hivogatnak, nyugtatgatom, telon meselek :-D szóval van itt minden....

Nalatok hogy van ez? Koszi


2016. nov. 23. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is sokáig dolgozom van hogy este 7ig dolgozom és már hiányzom a 3 gyerekemnek .ép emiatt csak részmunkaidőben akkarok dolgozni.
2016. nov. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

két éves volt a fiam,amikor visszamentem dolgozni.én 12 órázok,egy nap 06.30-18.30-ig,másnak 18.30-06.30-ig dolgozok,és van két nap szabadnapom.Az elejétől kezdve nagyon jól viselte,és a mai napig is nincs gond.Szerintem azért,mert így szokta meg.Persze fel szokott hívni,de nem nagyon van időm vele beszélgetni,egy-két perc is elég.Most más hét éves , sulis ,most annyival nehezebb,hogy kell azért itthon is gyakorolni,ha házi nincs is,és nincs minden nap rá idő.

Szerintem nem jó,ha hívogatnak,én megbeszélném a helyedben,hogy egyszer felhívhat,aztán annyi.Az nem megoldás,mert a munkádra sem tudsz figyelni,meg szerintem ő is csak zaklatottabb lesz.Egy hat éves azért már nagyon jól megérti,hogy dolgozni kell.

2016. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, szrtem is problémas, és csak még zaklatottabb lesz, igyekszem leépíteni, de neki ez új, mert eddig hazaértem alvásra, most meg nem, és nem érti...ill. erti, de hát megszokta, hogy velem alszik el, igy most kicsit szenved...

Köszi

2016. nov. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!