Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék online venni IKEA...

Hol tudnék online venni IKEA plüssöket a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Vannak puha plüssfigurák online az Ikea oldalán, csak egy a gond, hogy nem szállítják házhoz futárral online, és mi nagyon messze lakunk az Ikeától. A vaterán nézelődtem, de nincs nagy választék, és magánszemélyektől nem szívesen vennék, mivel nehezen bízom meg bennük egy rossz élményem miatt. Minket érdekelne a KNORRING malac, a SMASLUG kutyus, a STRÖVA szarvas, a VANDRING nyuszi, és a LASKIG sárkány kesztyű báb, de a többiből is választanék, ami tetszik. Tudtok olyan webáruházat, vagy online webes vásárlási lehetőséget, ahol találok IKEA plüssfigurákat? A válaszaitokat előre is megköszönöm. :)

#vásárlás #játék #webáruház #IKEA #plüss #webshop #bébi játékok #puha plüss figura #plüss állatok
2016. nov. 30. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ismerosod, rokonod Budapesten?
2016. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs! :(
2016. nov. 30. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van egy ikeás csoport, igaz ott magánszemèlytől tudsz vásárolni, de nyíltan.
2016. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnézem ott.
2016. nov. 30. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Ikeàs cuccokat csak az ikeàban tudsz venni. Vagy hasznàlt csoportokban.


Ha gondolod én úgy is terveztem menni dec közepe fele. De a facebookos ikea adok veszek csopiban is sokszor vesznek egymàsnak ezt azt. Persze ehhez mondjuk megint bizalom kell.

2016. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!