Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek tejérzékeny gyereke...

Akinek tejérzékeny gyereke van, mikor és mik voltak az első tünetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Pàr napos koràban. Szülés utàn rengeteg tejterméket ettem. Amikor elhagytam abba maradt a hasfàjàs és kaki is csak 1-2 lett napi szinten. 1 éves elmúlt amikor bepróbàlkoztam tejtermékkel, kiütés, hasmenés, hasfàjàs. 3 éves koràig nem kapott, aztàn allergológus. Nem akartam előbb kìnozni,és mivel a mentes életmód tartható volt panasz sem volt. A dokink is ezt javasolta.


Most a tesó is a mentes étrenden van. Neki màr be sem fogok próbàlkozni vele. Biztos hogy ő is allergiàs.

2016. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan melyik összetevőre allergiás?

Kinőheti?

2016. dec. 5. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasfájás és reflux. Születése óta de ugye majd kinövi, 3 hónaposan mintha javult volna ezért azt mondták várjunk, egyébként tápszeres volt, majd 7 hónaposan kapta a Pregomin tápszert és rendeződött minden. 1 évesen megpróbáltam adni joghurtot (laktózmenteset mivel nekünk ill orvosnak fogalmunk sem volt, hogy most a laktóz a baj vagy a tejfehérje) és hasmenés, hasfájás jelentkezett. Egyébként nincs hasfájás diéta mellett.
2016. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkretan semmi. Majd 2,5 evesen 2x kozel egymast kovetoen egy banalis felso leguti huruttol ugy befulladt, hogy mind2x korhazban kötöttünk ki. Majd jottek a kivizsgalasok, tejfeherje allergia derult ki. Azota (fel eve) dietazunk, azota nem fulladt. Kinoheti hamar.
2016. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1# es vagyok

Laktóz volt a szoptatàs alatt valószìnüleg, amikor pedig tejterméket kapott a tejfehérje is kijött. Szóval mindenre.

2016. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Durva ekcéma és folyamatos nátha.
2016. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!