Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulagyulladásra + meghűlése...

Mandulagyulladásra + meghűléses tünetekre van valamilyen vény nélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés
A doki ugyanis egy olyan antibiotikumot írt föl, aminek az egyik összetevőjére egyikőnk allergiás, és ezt itthon vettem észre. Így nyilván nem a gyerekemen akarok kísérletezni, hogy ő nem allergiás-e rá... A dokit nem tudom elérni hétfőig, a klinikára (ügyelet) viszont szintén bonyolult lenne eljutni. Nem annyira vészes a mandulája, de azért csak jó lenne valami szer.
2010. máj. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én elvinném ügyeletre, azért a mandulagyulladás nem egy egyszerű torokgyulladás. és valóban lehet a gyereked allergiás, ha az egyik szülője is az.
2010. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk is ez van most,nekem augmentint irt a doki,de csak 3 napig tudtam adni neki,mert fuldoklik tőle.nekem van aloe verás forst sprém,azzal fújom a torkát,az jó a mandulára is.Lehet venni más ilyen befújó szert is,kérdezz rá a patikába.
2010. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bioparox spary, de készülj fel, hogy nagyon rossz, mert iszonyú keserű. És a nyelvnek éppen a hátsó részén vannak a keserű ízeket érzékelő bombók. Én felnőttként is majdnem hánytam tőle, de 2 nap alatt elmulasztotta a gyulladást, és azért jó, mert helyileg hat, nem jut be az egész szervezetbe.
2010. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg homeopátiás szert kérni, ezek többsége nem túl drága, és biztosan nincs mellékhatása. Ja, és vény nélkül kapható.
2010. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!