Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a KerekMese a youtube-on...

Ez a KerekMese a youtube-on szerintetek is nagyon idiota?!

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
En utalom.
2016. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan! a gyerekem sem szívleli, eleve a mesélő hangsúlyozni sem tud, elhadarja a mesét, és mindig egy hangszinten énekel és gnóm az összes mesefigura.


Max a buszos megy tőlük, de amúgy sajna marad az angol, vagy amerikai mese/mesezene.

például ez élmény, hogy legurulnak az ágyról, viccesen utánozza itthon is a kisebbk gyerekem

2:44-től

https://www.youtube.com/watch?v=toBBWoirzbg


de rengeteg színre, számolásra tanító van, de magyarul még nem találtam hasonló színvonalt

2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk imádja a fiam hallgatni is meg nézni is megvan eredetiben.. 28hós elő húsvétra kapta azóta sem unta meg sőt.
2016. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy értem az eredetit hogy cd-n + dvd-n is
2016. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2016. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én utálom, a fiam szereti, tehát muszáj nézni. De olyankor inkább odébbállok a lakás legmesszebb lévő pontját takarítom inkább.
2016. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

AZ idióta nem kifejezés. Nálam ez mindennek a legalja, de sajnos a lányom szereti.

A mesélő/énekes beszédhibás, túlartikulál és a hanglejtése is egy röhej, egyik-másik Tomimese úgy ökörség, ahogy van.

Az izzadságszagú dalfordításaik hajmeresztőek, pl. "apa ujja, apa ujja merre vagy? Itt vagyok, itt vagyok, el ne szaladj!" Atyám, ez tök beteg!

AZ ábécédaluk szerint pedig a kvartettet q-val írjuk.

Én betiltanám az egészet.

Súlyosan ízlésromboló, és egy rakás ...r.

2016. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, idióta. Utálom nagyon, nem is szeretik a gyerekek se szerencsére.
2016. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Doan Van Vu válasza:
2017. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Vegre! Ha meghallom a csajszi hangjat inkabb elmenekulok. Nyavogva, beszedhibaval mondja a meseket,ez minden idok legalja,vadhajtasa. Szinvonaltalan,kritikan aluli...Olvastam,h.ok uraljak a youtube- piacot es ez nagyon szomoru...annak orulok,h.a gyerekek is egyre tobbszor mondjak,h.inkabb mast nezzunk,mert butasag.
2018. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!