Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még aki 5 vagy negyed...

Van itt még aki 5 vagy negyed 6kor kelti a gyerekét és 6:30-ra, azaz legkorábbra adja be oviba? Hogy viseli?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szomszédom a bölcsibe adja be ilyen korán a gyerkőcöt, 6:40-kor már a vonaton ül.

Az elején nagyon nehezen, mindig fáradtak voltak, mostmár szerintem egész jól hozzászoktak.

2017. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
én 2 évig fent ültem vele a buszon 5 óra 05 busszal jártunk fél 6 kor bent voltunk és vissza altatták, anyámat kértem akkoriban mint egyedül álló nő hogy vigye később fizetnék is neki és azt mondta nekem szülted ?! és facebokozott hozzáteszem hajnal 3 kor már és munkanélküli volt ,de túléltük , lefogytam akkoriban 20 kg ot a stresz rohanás ,nagyobb gyerek egyedül ment suliba stb ,de nem tudtam munkát válalni másikat mert 2 gyerekkel nem kapkodtak utánam
2017. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
elöző vagyok 3 és fél éves korától 4 és fél éves koráig csináltam végig !nagyon kemény volt és 10 km es volt az út az ovihoz amit buszoztunk
2017. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
bocsánat 5 és fél éves koráig , és a munkatársaim ölébe aludt vissza ,anyámnak felajánlottam 10 ezer forintott,és azt mondta ha ő szenvedett velem mikor én kicsi voltam akkor én is szenvedjek ,nem csicska ,szóval vannak kemény élethelyzetek ,mikor ott a muszáj szó! :/
2017. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előfordul, ha csak én tudom vinni, mert nekem 7.15-re kell beérnem. Olyankor 5.50-kor keltem, 6.15-kor indulunk.

Jól viseli, mert nem rendszeres. A nagyot régen 1 éven ketesztül így vittem, akkor csak így tudtuk megoldani. Ő is jól bírta.

2017. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fáradt volt mindig lányom amig ez volt helyzett munka miatt azota változott a helyzett és most fél8-8ra megy oviba de ez csak adig lesz igy mig találok ujra munkátt.
2017. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!