Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél/vettél kislánynak lego...

Vennél/vettél kislánynak lego vagy duplo vonat szettet?

Figyelt kérdés
2 és 6 évesek a lányaim, és elég drágák a vonatok ahhoz, hogy mondjuk ne játsszanak vele. Érdemes lánynak venni? Távirányítósat gondoltam. A nagyobbik azt mondja hogy szeretné...
2017. jan. 11. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy a gyerekeid mivel szeretnek játszani. Az én kisebbik lányom kapott már vonatot, kért szülinapjára távirányítós autót, a kisfiam viszont Barbie-babát kért az utolsó születésnapjára.
2017. jan. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, te tudod hogy mivel szeretnek játszani. Ha szeretik a vonatokat akkor biztos, hogy Legoban is tetszeni fog nekik.

Nekem 3.5 éves fiam és 2 éves lányom van, mindkettő imádja a vonatokat, van is többféle vonat játékuk. (fa, műanyag, lego)

2017. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a lányok szeretnek vonatozni, megvenném. Nem elég, hogy azt mondja, szeretné, ha amúgy sosam játszanak vonattal, sosem volt vonatuk.


Ráadásul tapasztalat, hogy a távirányítósat a szülő magának veszi :) Emlékszem még gyerekkoromból a villanyvasútra, apu milyen jól eljátszott vele :D

Mi csak összeépíteni szerettük.

2017. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fa vonatuk van, de az csak tologatós, és abba nem lehet figurákat ültetni.Maguktól nem igazán veszik elő, ha én előveszem akkor pár percig elvannak vele.

Múltkor mondta a kislányom, hogy a barátnőjénél van három féle vonat, az egyik távirányítós (neki fiútesója van), és hogy az milyen jó lenne nekünk is. De hát neki minden tetszik, amit másnál lát...Még gondolkozom akkor rajta.

2017. jan. 12. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a lányom szerette a vonatokat is.
2017. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ebben az esetben nem vennék. Majd játszik vele a barátnőnél.

6 éves, hamarosan úgyis ráun, és jönnek a "komolyabb" játékok.

2017. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Duplo vonatot kapott a kislányom, de nem távirányítósat. Játszik vele, van több doplója is, azokkal épít.
2017. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!