Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsit kezdünk másfél éves...

Bölcsit kezdünk másfél éves kisfiammal. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Februártól dolgozom. Nagyon félek, hogy viseli majd a bölcsit. Nagyon "anyás", eddig a napjaim csak róla szóltak, egész nap játszottunk, meséltem neki... Mond már pár szót, amit még csak mi értünk, és megmutat mindent, amit szeretne, de ezt is inkább csak mi értjük.

Nagyon okos, mindent megért, amit mondtunk neki, de hogy 8 órára "idegenek" közt hagyjuk, nem tudom, megérti-e.

Kiborultam, pedig tudom, ezt sem szabadna, megérzi.

Hogy lehet túlleni ezen?


2017. jan. 12. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon sokan kibírták. A kisfiadnak csak jót fog tenni, hogy nincs állandóan veled. Megtanul önállónak lenni.
2017. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell túl dramatizàlni...jól fogja èrezni magàt,önàllósodik,gyerektàrsasàggal van,napirendje lesz!
2017. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
inkabb orulj neki :) o mar igenyli a korabeliek tarsasagat. biztosan hamar meg fogja szokni. ott valoszinu, hogy sokat fog fejlodni a beszedkeszsege, tobb szot tanul. ez csak jot fog tenni neki, hidd el. nagyon ritka, ha a babak nem szoknak bele idovel a bolcsibe.
2017. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Neki jó lesz! Hatalmasat is fog fejlődni és egyébként nagyobb öröm lesz neki gyerekekkel lenni. Neked nagyon rossz lesz az első időszak.
2017. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

"Hogy lehet ezt túlélni?"

Mondjuk úgy, hogy ekkora drámát nem csinálsz belőle. Nem kivégzésre mentek, csak bölcsibe. Nyilván nagy változás az eddigiekhez képest, de meg fogja szokni, ahogy te is, már ha tényleg ezt szeretnéd, és nem sajnálni magatokat, mert akkor jóval nehezebb dolga lesz mindkettőtöknek.

2017. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem kell vagy két hónap, amire megszokja. Arra készülj fel, hogy kitalálják, vigye el valaki délben, mert nem tudják elaltatni, vagy nem eszik. Főleg, ha anyás. Nem biztos, hogy így lesz, de az első két hónapban én készülnék emberrel, aki esetlegesen elhozza. Az én két éves fiam igazán fél év múlva szokta meg. Remélhetőleg neked szerencséd lesz és könnyű, és együttműködőek lesznek a dadusok is.
2017. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!