Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mi az ami már sok egy...

Nektek mi az ami már sok egy óvónőtől/tanítónőtől?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy nektek mi az vagy mi lenne az. Lehet viselkedés, öltözködés, igazából bármi érdekelne. Nem várok senkitől hosszú elemzést, csak örülnék akár néhány olyan mondatnak is, hogy "Szerintem az már sok, ha..."

Előre is köszönöm, ha írtok nekem ilyet!



2017. febr. 11. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Dekoltazs mutogatasa.
2017. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Öltözködés:

Mini szoknya és túl nagy dekoltázs.

Viselkedés:

Csúnyán beszél a gyerekek előtt, esetleg a gyerekekre is néha csúnyát mond.

2017. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Például amikor magamban beszélek.

Hogy konkrét példát is említsek... Na tessék! Már megint kezdem...

2017. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha orvosnak hiszi magát
2017. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha pl az óvónő mások előtt mond el olyan dolgokat,ami csak a szülőre tartozik.

Ha nem kezeli diszkréten a dolgokat.

Ha megszégyeníti a gyereket.

Ha pl a gyerek elmond olyan dolgokat,amiket otthon hall,és az óvónő kipletykálja.

2017. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Agresszió minden formája. Ez lehet fizikai is akár szóbeli.

Nekem volt egy általános iskolás tanítónőm,aki úgy jött be a terembe,hogy már ordított. Pedig mindenki ült a helyén, nem kellett különösebben fegyelmezni senkit.

Sokan féltek tőle és utálták. Nem is volt eredményes az oktatási módszere.

2017. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel az öltözködése, nem érdekel a haja színe, formája, nem zavar a tetoválás, a piercing, egy dolog érdekel. A viselkedése.

Szeresse a munkáját, szeresse a gyerekeket, legyen velük kedves, figyeljen oda rájuk, legyen partner a szülőkkel.

Ami szerintem nem elfogadható:

Állandóan ordít a gyerekekkel

Indokolatlanul súlyos büntetés (pl reggeli sírás miatt nem kap ebédet - amit ugye a szülő kifizet)

Káromkodik a gyerek előtt

Magára hagyja a csoportot (telefon, dohányzás, pasi miatt)


Persze nyilván lehet rossz napja, hiszen emberből vagyunk, előfordul, nem erről van szó. De fontos, hogy a gyerek örömmel legyen az oviban.

2017. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló. Teljesen egyetértek veled, de az óvodában az ételmegvonás tilos! Ezért az óvónőt ki is rúghatják. Ilyet nem csinálhat. Akármit követ el a gyermek , megütni és nem adni neki enni szigorúan tilos.
2017. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!