Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jelmez témában kérdezhetek,...

Jelmez témában kérdezhetek, mint játék boltos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szokatlan kérdéssel fordulok Hozzátok, de nem tudom kitől kérdezzem hirtelen.

Én egy budapesti játékboltos vagyok, jelenleg jelmez beszerzés és árusítás folyik nagyban.

Kérdésem: az egyik nagykerben tudnék rendelni: tűzoltó, rendőr és orvos köpenyt kiegészítőkkel, de úgy, hogy csak 6 hét múlva ér ide külföldről. Ti vennétek Farsang után ilyent?

Mi érdekesebb egy kisgyermeknek? Orvosi táska vagy orvosi köpeny fülhallgató fecskendő felírható névjegykártya kitűzővel?

Tűzoltó autó vagy tűzoltó mellény baltával hokitokival jelvénnyel?

Pisztolyt vagy rendőr mellényt pisztollyal bilinccsel?

Köszönöm, ha válaszoltok!



2017. febr. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

6.5 eves a fiam. En talan farsang utan is vennek jelmezt, csak ugy jatszani is jo moka.

Orvosi taska es tuzolto auto MINDEN jatekboltban van, ezert a kopeny es melleny mellett szavaznek, azok kulonlegesebbek:)

2017. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

" az egyik nagykerben tudnék rendelni: tűzoltó, rendőr és orvos köpenyt kiegészítőkkel, de úgy, hogy csak 6 hét múlva ér ide külföldről. Ti vennétek Farsang után ilyent?"

Nem


"Mi érdekesebb egy kisgyermeknek? Orvosi táska vagy orvosi köpeny fülhallgató fecskendő felírható névjegykártya kitűzővel? "

Orvosi táska, már ha van benne minden.


"Tűzoltó autó vagy tűzoltó mellény baltával hokitokival jelvénnyel?"

Auto


"Pisztolyt vagy rendőr mellényt pisztollyal bilinccsel?

Köszönöm, ha válaszoltok!"

Mellény bilinccsel

2017. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rendeld meg nyugodtan!

Ezek olyan dolgok,amik nem csak farsangra jók,bármikor szívesen játszanak vele a gyerekek!;)

2017. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek, ha egy-egy ilyen szettet minden méretben lenne kompletten 1990-ért tudnék adni vennék? Az a nagy bajom, hogy fajtánként 300 ezret kell beleölnöm, mert annyi van egy kartonban. Sam a tűzoltó, orvos és rendőr! Katona is lenne, de szerintem az nem olyan izgalmas. Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 12. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Én nem veném meg mert csak pénzed álna bene mert most sok jelmezt vesznek az emberek de 1 hónap mulva már senki nem vesz jelmezt.
2017. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vennék orvosos jelmezt.. :-) jövőre is lesz farsang, mondjuk addig állna benne a pénzed. Ezek amúgy tipikusan azok a jelmezek, amiket évközben is vesznek a gyerekeknek otthoni szerepjátékra. Nem hasonlítható össze, hogy jelmez vagy autó szerintem. Orvos jelmez vagy orvos táska. Orvosostáska alap, évek óta van..Jelmez még nincs, mert drága volt, amit eddig láttam és annyira nem létszükséglet.
2017. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mi a fene ***** válasza:
Ezt már novemberben kellett volna megrendelni. Koncenrálj a nyárra, de a Te pénzed áll benne, Te tudod !
2017. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!