Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves gyerek egyik nagyszulei...

2 eves gyerek egyik nagyszuleit tobbet mondohatja. Tippek?

Figyelt kérdés
Ugyanannyit vagyunk mindket reszen. Nem ertem most 1 honapja miert mondogatja az egyikukez. Sajnos egyik nagyszulolnek meg mondja,hogy neeem es pápá,ha beszelgetunk. Elegge kellemetlen, mert egyiknel se tudjuk miert lett. Nincs semmi bogara egyiknek se. Valaki tudna segiteni?

2017. febr. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked mindenki ugyanannyira szimpatikus a világon?
2017. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ilyenek a gyerekek. Nálunk csak az én szüleim vannak, anyósom nem foglalkozik velünk, de még így egy családon belül is változik a véleményük. A fiam mániákusan imádtam a dédit és a papát, most mamás, a dédi rá se nézzen, sőt, ne is köszönjön neki. Persze én ezért mérges vagyok, rászólok, nem hagyom hogy gonoszkodjon, de többet nem tudok tenni, most ilyenje van.

A kicsi mamás volt sokáig, 1-2 hónapja papás lett és a mama le van ejtve.

Ne aggódj ezen!

2017. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van.

Neked se egyformán szimpatikus minden ember.

Valószínűleg az egyik nagyszülő többet foglalkozik vele,jobban elkényezteti.

2017. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kb. ugyanannyit foglalkozik mindenki vele, egy városban is laknak mi lakunk messzebb. Ezért fura mert mindegyik kb. ugyanúgy bánik a gyerekkel.

nem rétem miért van az,hogy nekem mindenki egyformán szimpatikus-e. ez nem azon múlik, azért ha vki gonosz lenne, nyilván nem lenne szimpatikus, de nem ezen múlik. mint említettem kb. mindegyik ugyanúgy foglalkozik velük, ezért nem értem.

köszi a váalszokat.

2017. febr. 28. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ugyanannyit foglalkoznak vele,de a kinézete,a hangja alapján valamelyik nagyszülő szimpatikusabb neki.
2017. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ember,akiz nem kedvelek,hiába rendes,kedves,aranyos...

Nálunk páromnál mami,papi a sztár,dédipapit nem szereti. Pót nagyszülők,mert nem párom az apja.

Én részemről is két nagyi van,mert elváltak. Apámat szeteti inkább,meg anyumat. Nevelöanxámat is szereti,de papa ugrálja körül mindig ha ott vagyunk. Anyu párja nem sokat van otthon.

Kétség kívül párom szüleit szereti legjobban,de velük többet is van. Ők annyira gyerekbarátok,hogy egy mp re se unatkozik a lány. Nem ok nélkül maminál van jelen a testvér féltékenység és nem nálam.

2017. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!