Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újabban már divat lett kisfiúk...

Újabban már divat lett kisfiúknál is a fülbevaló?

Figyelt kérdés
Láttam már az oviban két fiúnak a bal fülében kis pont alakú fülbevalót, de már volt olyan fiú is, akinek mintkét fülében volt. Ti mennyire fogadjátok el? Még nem kértek tőletek ilyet a gyerekek?
2010. máj. 11. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindig is volt olyan fiú, akinek volt fülbevalója, nem újkeletű ez a dolog.
2010. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
na,ne.majd ha 18 éves lesz.belövet magának.szerintem a szülök már nem tudnak mit csinálni jó helyzetükben a gyerekükkel.mert hogy nem az ovis kérte az tuti.egy normális szülő szerintem nem tesz ilyet.
2010. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az a nem normális, hogy te ilyen maradi vagy.
2010. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is van fiam, de nem szeretnék neki fülbevalót. Ha valakinek tetszik, engem nem zavar. Azt olvastam, hogy a férfiak kiváltsága volt régen, hogy fülbevalót hordhattak, a nők vették át tőlük.
2010. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
2,vagyok.Szerintem nem maradiság,ha valakinek nem tetszik az ha egy kisfiú fülébe fülbevaló van,ha már nagyobb az más,de egy pici gyerek fülébe ugyan minek??csak a sznob szülőknek teszik ez.
2010. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem maradiság, hogy nem tetszik. AZ a maradiság, hogy emiatt szerinted nem normális, aki beteteti a fiának. Ne te dönts már el, hogy ki a normális és ki nem. Emiatt kár volt lepontozni.
2010. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a sznob, aki ennyire undorodik tőle. ne adj a fiad kezébe babát, nehogy ferde legyen!
2010. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
babája van,mert az az élet rendje,de nem a fülbeváló,egy kisfiú fülébe.na nevettess már.ez csak a szülő mániája.egyébként én nem pontozok senkit,de a véleményem le írhatom,mint ahogy te is.had tegyem már jó??és nem én kezdtem.
2010. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
:D
2010. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!