Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam tanúja, hogy egy kb 10-11 éves gyerek a nyílt utcán pisilt mindenki szeme láttára egy bokornál, pedig volt WC is a közelben.
2017. márc. 22. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát most mindentől eltekintve,inkább én is a bokorba pisiltetném,mint hogy bevigyem egy nYilvános wc-be. Bár fiúnál nem id kérdés,hogy mehet bármi wc be,hisz állva pisil.

Nekem lányok vannak,inkább bokor,mint közwc. Kórházba is tartom őket,hogy hozzá ne érjenek semmihez,tescoba kiteszem papírral az ülőkét.

2017. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Mi lenne? Az hogy gusztustalan es ennyi idosen marnem kene.

Most komolyan mire gondolsz, valaki azt fogja irni, hogy igaza volt en is igy szoktam?

2017. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Fiú gyerekről van szó? Nyilván ezt látta példának. Sok felnőtt férfinak, etnikumtól függetlenül, szokása a nyilvános vizelés.
2017. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiú volt az illető!
2017. márc. 22. 08:34
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

És mit lehet vele csinálni??

Nekem speciel nem éri el az ingerküszöbömet. Viszont hogy 10-ből 8-an nem szedik fel a kutyájuk után a sz.rt és nem sétálhatunk a parkban, mert aknamező, nnna az zavar. És többször láttam, mint pisilő fiút. :-)

2017. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
A minap vasarolni mentunk a csaladdal. Epp parkolni keszultunk a ferjemmel es a harom gyerekkel, amikor beallt velunk szembe egy no olyan 12 koruli fiuval, es ott tolunk par meterre pisilt... Vilagos nappal.
2017. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
30 ezer forint...
2017. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Az, hogy gyerek és igy tanították, mert soha nem értek el egy plázáig és most sem tanítja az anyja.


Kiborítani inkább az alja nép borít ki, részegen, lépcsőházba..egy rühös kutya is különb..

2017. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor mi van? Az jobb talan amikor egy kutyaval a kis aranyos gazdaja tele hugyoztatja es szartatja a parkot ??
2017. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Roma gyerekről volt szó, írtam is a leírásban, de kiszedték a moderátorok. A szüleivel volt, és az anyja mondta neki, hogy "Nyugodtan menj a bokor mögé". De az a pár lépés a WC-ig már messze lett volna neki? Nem értem
2017. ápr. 14. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!