Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodáskorú kislánynak vennétek...

Óvodáskorú kislánynak vennétek hófehér blúzt, pólót, vagy azt nem tudná kihasználni?

Figyelt kérdés
Mert még nem tud úgy vigyázni a ruhára?
2017. márc. 22. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudná kihasznalni? Amúgy meg a fehér az egyik legjobb szín kisgyereknek, azt ki lehet feheritozni, a színesek nem
2017. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Óvodásnál kisebbnek is simán, sőt! A fehér az egyetlen, amit büntetlenül lehet hipózni. Na jó, nem a selyemblúzt, de azt színtől függetlenül nem vennék kicsinek.
2017. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az én lányom fehér nadrágot is hord, kúszhat-mászhat benne a játszón is, tökéletesen fehérre tudom mosni, folttisztítani jobban lehet, mint a színeseket.
2017. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vennék. A többit is ugyanúgy összekeni.
2017. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oviban az ünnepségeken mindig kell fehér blúz...pólója is van pár fehér de jnkabb szinesei vannak. 7 éves (lesz áprilisban).
2017. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Adri+ ***** válasza:
28%

Mindenképpen ajánlom Én is, hogy vegyél neki párat.

Fehéret is, színeset is. Hogy blúzt vagy pólót, vagy mind kettőt :

arról mondjuk érdemes kikérni a véleményét. Nem biztos hogy

mindegyik tetszeni fog neki.


A Exneveltjeim ( mielőtt valaki félre magyarázná az exem saját

gyermekei, akik nem általam lettek. :) ) volt időnként, hogy

mondták, hogy azért van rajtuk, mert , Az Anyu ránk adta. '.


Ebből az Én konklúzióm az, hogy nem biztos, hogy minden

öltözéket szívesen hordtak, amit kaptak. Lehet, hogy tévedek.

Csak mondtam. Nem helyetted akarok dönteni. :)


Adri

2017. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 4.5 éves,mindig is voltak fehér ruhái.A legjobban folttalanítható,tisztítható szín.Miért ne tudna vigyázni?!Az oviban az első perctől előke nélkül esznek,és-a lányom esetében-2 kezemen meg tudnám számolni hányszor volt lekajálva a ruhája.
2017. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak is van fehér poloja 1-2 darabb.van amit egy kantáros farmer szoknyával együtt vetük van amit külön .
2017. márc. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Snapette ***** válasza:
Rengeteg fehér cucca van, és nincs semmi baj. Igaz, én olyan nyugis anyuka vagyok, és nem kapok agybajt, ha sáros lesz, mosógép van. Persze nem azt vesszük, ha megyünk homokozóba, vagy játszóházba :).
2017. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!