Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köptető és kálcium okozhat...

Köptető és kálcium okozhat bepisilést?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, de elég sokat kellett szednünk a télen és még most is. Régóta szobatiszta a kislányom, de úgy vettem észre, ha kapja, akkor nagyon sűrűn bepisil. Tegnap pl minden pisilés után át kellett öltöztetnem,mert a fele bement, csak akkor indult a wc-re. Már voltunk kivizsgáláson is, de semmit nem találtak. Nem hiszem, hogy lelki eredetű, azt mondja, nem érzi, hogy pisilni kell.

Rhinatiolt szed és calcimuscot. Arra gondoltam, hogy a vizelet sűrűségét is megváltoztatja, talán azért nem veszi észre. Orvostól még nem kérdeztem, csak most lett gyanús az összefüggés. Lehet köze hozzá vagy más okot keressek?


2017. ápr. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
A kálcium igen.
2017. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolom, hogy lenne osszefugges a ketto kozott. Ha egy gyerek mar regota szobatiszta, akkor nem lenne szabad bepisilnie, a gyogyszertol meg foleg, max azt tartott elkepzelhetonek, hogy kohogeskor nem tudja annyira visszatartani, mint egyebkent.
2017. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Miert nem hasznos a valaszom?


inkabb aze nem hasznos, aki azt irta, hogy a calciumtol pisil be a gyerek :-D

Gondoljunk mar bele, hogy mennyi mindenben van calcium, tejtermekek stb., akkor ezek szerint azoktol is nyugodtan be lehet pisilni!?

Ahhhh!

2017. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!