Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová vinnétek ma 10 éves...

Hová vinnétek ma 10 éves Lányotokat szülinapozni? 3. kerületben Békásmegyeren lakom és BKV-zom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hová vinnétek helyemben ma 10 éves Lányotokat szülinapozni, (ami nem túl drága)?

3.kerületben Békásmegyeren lakom és BKV-zom.

Nagyon köszönöm az ötletek írását!



2017. máj. 22. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Programot szeretnél vagy pl. egy sütis/fagyis helyet?
2017. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő ötlet jöhet! Nagyon köszi előre is
2017. máj. 22. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Római part, ha időben értek akár kajakozhattok is egyet.


Van valami hobbija a lányodnak? Hátha annak kapcsán is eszembe jut valami.

2017. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs különösebben. Játszóházba és étterembe szeret járni! Nagyon köszi a segítségedet!
2017. máj. 22. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor játszóházba aztán vacsi egy étterembe.
2017. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudsz olyan éttermet ajánlani, ahol annyit ehet, amennyit bír és még nem voltunk?
2017. máj. 22. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik Candy Shopba (IV. És VI. Ker),állatkert, tropicarium, valamelyik plázában vennék neki valamit amit szeretne pl Claire's-ben, aztán étterem után egy kis süti vagy jeges joghurt, Starbucksban egy kis édesség vagy tea. Az én 11 éves kislány ismerősöm mindig ezeket szeretné :)
2017. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Melyik éttermekben voltatok eddig?


Trófea pl, vagy ha nyitott az ázsiai konyha felé (az én 6 éveseim imádják) akkor wasabi. A Kolosy téren lévőnél van szülinapos kedvezmény is ha jól tudom.

2017. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!