Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valaki az Erzsébet...

Volt már valaki az Erzsébet programmal nyaralni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltunk. 2x is. Idén még nem, de majd megyünk. Mi a kérdés? :D
2017. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Az összes szállást megnyitják ami az oldalon látható? Egyedülálló szülőként pályáztam! Gondolom a pénzek befizetése után történik ez meg ugye? Ti hol nyaraltatok? Megvoltál elégedve mindennel? Nem voltunk még nyaralni sehol csak barátoknál egy házban!Bocsi a sok kérdésért :)
2017. júl. 12. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg mindent megnyitnak, de szép lassan, darabokban soha nem láttam még egyszerre az összes szállást. És nem tudom, az egyedülállóknak más-e, én nagycsaládosként valamikor márciusban már asszem foglaltam idénre. És természetesen a fizetési határidő után nyílt csak meg a foglalási felület.

Őszödön voltunk és Nyíregyházán, már egyik sincs meg. :P Idén pedig Pogányra foglaltam, remélem, jó lesz. A színvonal változó, az őszödi üdülő egy top kategóriás hely, marhajó konyhával, a nyíregyházi egy 3 csillagos erdei szálláshely, menzakajával... Éhesek nem maradtunk, de jót sem ettünk igazán. De a csillag bele van írva a leírásba, tudni fogod, hová foglaltál, mire számíthatsz. A foglalás időigényes, idegőrlő, és nem lehetsz benne biztos, hogy oda bírsz foglalni, ahová szeretnél. Illetve arra a turnusra-e. Kétszer játszuttuk már el, hogy oda foglaltam, ahová terveztem, de nem 5, csak 4 napos turnus volt szabad. :P

2017. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Azt gondoltam hogy nem lesz zökkenőmentes :) Kinéztem 3 szállást a listáról ami a gyerekeknek kalandos is lehet na de amilyen szerencsém nekem szokott lenni tuti nem lesz benne :D :D :D NEm baj bárminek örülünk majd!
2017. júl. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!