Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utcán hol pisiltessük éppen...

Utcán hol pisiltessük éppen szobatiszta gyerkőceinket?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lett szobatiszta és nem tudom,hol illetlenség,ha valahol megpisiltetem?

2017. aug. 1. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Utcán sehol, jézusom. Ha sétálni mentek parkban v bokros részen ahol nem látja senki.
2017. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Sehol
2017. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
keresd vissza az utóbbi egy hónap 20 ilyen kérdését...
2017. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél papír bilit és azt használjátok.
2017. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Majd a papírbilit rakd zsebre vagy dobd a kukába amit a közmunkások örömmel fognak még aznap kihalászgatni... :D

Nevetséges ez a papírbili és az is, hogy idén nyáron ennyire fel van fújva ez a "hol pisiltessem a gyerekem" téma. Akinek gyereke van pontosan tudja, hogy amikor a 2-3 éves elszólja magát, hogy pisilni kell, jó eséllyel 2 perced van megfelelő helyet keresni. Ilyenkor mindenki a legjobbnak tűnőt választja, bokor alá, fa mellé, félreeső hely (persze ha nincs wc pár méteres körzetben) stb... Akinek nem tetszik és beszól, foghatja a gyerekem és elkísérheti jobb helyre vagy moshatja ő a ruháját! Nekem ez a véleményem! Végülis a gyerek ne pisiljen a fűbe de a kutya belesz.rhat...

2017. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szükség nagy ùr!

Bevallom nekem volt, hogy felülírta korábbi illik-nem illik elveimet.

Ha van kávézò, nyilvános wc elérhetô távolságban akkor ott. Na de ha nincs? Hát akkor a bokorban, fa mögött. Inkább mint pisis ruhában vinni utána a villamoson.

2017. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk az oviba menet egyetlen park sincs. Csak az úttest, meg a járda, meg a kettő között 1-2m széles füves, gazos rész. Na ott szoktam pisiltetni. Papírbilire nem futja és nem is tartom szükségesnek. Kakálni még egyik gyerekem sem kakált az utcán, de pisilni igen. Itt nem botránkoznak meg rajta az emberek. ;)
2017. aug. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 2,5 éves fa tövébe, vagy bokor mögött, vagy annak híján egy eldugott sarkot keresve pisil, az elítélendő, de az nem baj, ha egy alkesz telibehányja, vagy a kutya oldalba hugyozza.

Soha nem fogom megérteni soha az ellenzőket, amikor még egy olyan kicsiről beszélünk, aki még gyakorolja a szobatisztaságot. Miért jó inkább pisis gatyában végigmenni az utcán, amiből különben ugyanúgy kifolyik a pisi?

2017. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Az nem zavarja az idiota embereket, ha a hulye kutyajuk szet hugyozza szarja az egesz orszagot, de ha egy gyetek nem tudja visdzatartani az fujj????
2017. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem zavarja őket, mert liberális kis b×zik! Mert a kutya az a világ közepe, öltöztetik, pelenkázzák!!, vele alszanak, mert most ez a divat. A gyerek már olyan snassz nekik, meg az úgyis csak egy ember.. nem egy imádott állat.
2017. aug. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!