Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindennapos testnevelés...

Mindennapos testnevelés óránál minden nap hazahozzák a tesi zsákot, vagy ott van 5 napig a suliban? Rakjak neki bele 5 pár fehér zoknit, vagy naponta hozza haza a koszosat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Most kezdi a 3.ik osztályt... hétfőn vitte és pénteken hozta a tesi cuccot alap esetbe. Amikor kint ugráltak és szutykos lett akkor értelem szerűen haza hozta cserére. Az egész osztályba így volt
2017. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pont ezen gondolkodtam és első körben simán beletettem 3 pár zoknit... meg 2 pólót, de egyet ki is vettem, mert úgyis csak olyan lesz, mint amit a kutya szájából rángatott ki.
2017. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Hétfőn viszi, pénteken hozza, már ha nem felejti el. Nem kell túlgondolni. Elég egyet betenni. Összesen max. 40 percet lesz rajta egy nap, ami nem is biztos, hogy minden nap átöltöznek. Tiszta cipőben nem hiszem, hogy annyira koszos lenne. Meg egyébként is annyira kis szétszórtak, hogy szinte 100%, hogy nem fogja hazavinni minden nap, mert el fogja felejteni.

Nálunk pl. tavaly az utolsó 2 hónapban egyszer sem öltöztek át. Kint voltak az udvaron, fociztak, sportversenyeket rendeztek, kidobóztak, vagy csak elmentek a játszótérre, sétáltak. Télen sem mindig öltöztek át, pl. mikor leesett a hó, akkor tesin hógolyóztak, szánkóztak, csúszkáztak.

2017. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
nem hogy idegennyelv lenne naponta tesi helyett...
2017. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem hozza haza csak pénteken. Legtöbbször nem húzza át a zokniját, mert versenyt csinálnak az öltözésből :I így még pénteken is friss, amikor hazakerül... Amúgy 45 perc tornázástól még nem gondolnám, hoghy újra kell mosni a zoknit (vagy akkor nem csak a zoknit, hanem cipőt, ruhát, mindent). Inkább az a fontos, hogy a tornyzsákon legyen egy kis hálós rész, ami szellőzik.
2017. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én általánosban atlétika tagozatos voltam, ami azt jelentette, hogy minden nap volt 1-2 óra tesi és délután edzés a pályán, ezért hazavittük a tesicuccot, mivel a pólónak is volt szaga már az első tesi után. Én nem vettem volna fel többször az összeizzadt pólót. Mondjuk nekünk lehetőségünk sem volt benthagyni a tornacipőt és a váltópólókat, mivel nem volt szekrény biztosítva.

Ha lett volna, akkor beraktunk volna az 5 napra 5 felsőt, 5 zoknit és váltómelegítőt, az aznapi használtat meg hazavittük volna.

2017. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert elsős lesz, nem lesz tesi tagozatos. Akkor rakok neki két zoknit, meg egy pólót. Aztán pénteken hazahozza mosásra. Bár ezt a fehér zoknit én sem értem, rajta lehetne simán az amiben megy a suliba.
2017. aug. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!