Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak ajándékötletek?

2 éves kisfiúnak ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek segítsetek nekem abban, hogy írtok néhány dolgot, hogy egy 2 éves kisfiú minek örülhet. Akinek hasonló korú gyereke van vagy családtagja, nálatok mi a sláger most?

Sajnos nem igazán tudok semmit a kisfiúról, hogy mije van vagy mije nincs és a szülei sem mondják. Nekem még nincs gyerekem és a környezetemben sincs hasonló korú gyerek.


Mindent szívesen fogadok, lehet kinti és benti játék is egyaránt. Igazából most 22 hónapos, ezért írtam, hogy 2 év. Úgy is szeretnék ajándékot a születésnapjára is.

Lehet anyagilag nagyobb összeg is, de ha több kisebb összegű az még jobb.


Esetleg valaki tudja azt, hogy mekkora méretet hordanak a 2 év körüli kisfiúk? Pelenkás még azt tudom. A magassága átlagos, pocakja van, de egyáltalán nem husi. 98-asra gondoltam, kicsi biztos nem lesz. Inkább nagyobb legyen, mint kicsi.


Köszönöm a segítségeteket.


2017. aug. 23. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisautó, labda, könyv, duplo. -ezekből sohasem elég ;)


az én gyerekem picurka, de ő 4 évesen hordta a 98-as méretet (116 most, hogy iskolába megy)

2017. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruhát semmiféleképpen ne, ha nem tudod a méretet!

Keresztfiamra pl.: bőven kicsi volt a 98-as 2 évesen.

Az én kislányom, aki a napokban töltötte a 2-t, pedig most kezdi lassan a 98-ast, pedig nem vagyunk egy óriások, én a 158 centimmel különösen nem és az apja se magas.


Duplónak mi is örülnénk, uniszex ajándék.

Futóbicikli is jó, bár ahhoz kell a magasság.

2017. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom ugráló várat kapott ( lidlben 15e volt) aszüleimtől, illetve tesómtól.

Tőlünk csúszdát kapott. Elvileg 3 lves kortól van, de már "rutinos csúszdázó. Ez 13 e volt.

Amit még néztem az a labdával töltött medence, illetve a kisházak. Utóbbiból van sátor jelleggű is. És az álló rajztábla is tetszik még. Szerintem már azzal is elszórakozott volna


De egyébként a könyvekből, dubló stb tényleg sosem elég.

A lányom már gyurmázik is, ceruzával/zsírkrétával firkálgat.

2017. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ezek a slágerjátékok: lego duplo,mindenféle jármű amibe pakolni lehet (dömper,kukásautó stb.),aszfaltkréta,fogantyús kirakó.
2017. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!