Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknek mit vennél...

3 éves gyereknek mit vennél ajándékba, ha napokon belül elköltöznek?

Figyelt kérdés
Játékot nem szeretnék, mert nem fogják magukkal vinni. Gondoltam édességre, csak azzal az a bajom, hogy gondolom sokaktól fog kapni, és azt sem fogják már megenni az utazásig.
2017. aug. 26. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. A költözés nem alkalom, ami miatt ajándékot kellene venni. Amúgy meg olyan dolgot kapna, aminek orulme: nyilván ismerem a gyereket, ha még akarom ajándékozni, így tudom, hogy minek örülne
2017. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a költözés az alkalom, amire az ajándékot venném, hanem a születésnapja.
2017. aug. 26. 11:27
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Na és nem tudod, hogy mit szeret? Akkor minek neki ajándék? Vegyél neki valami plüsst
2017. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mit szeret. Életemben nem váltottam vele 2 szót. Bár semmi közöd hozzá, de azért szeretnék ajándékot venni neki, mert a gyerekemet meghívták a szülinapjára. A plüss meg baromi jó ötlet a kérdésben leírtak miatt.
2017. aug. 26. 11:36
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Polot.
2017. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne vinnék magukkal a játékot? Akkor ennyi erővel mind1 mit veszel, semmit nem visznek magukkal!? Ez így nagyon nehèz, kicsit rèszletesebben kellene kiírnod a kérdést!
2017. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Persze, valóban életszerű, hogy nem visznek magukkal játékot. Igazad van. Ha a gyerekedet hívtak meg, akkor nyilván egykoruak, vegyél neki valamit, aminek antiek is örülne. Bár mondjuk sokra megy egy kisfiú mondjuk Frozenes hajcsattal -mert ugye ez se derült ki, hogy fiú vagy lány. ...
2017. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Plüsst sose vennék. Ha lány, pl pónit, meg valami ruhát. Ha fiú, mesefigura meg ruha ( pókember stb.) Bár ez attól is függ, mennyit szánsz rá. Èdességnek én nem örülnék.
2017. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Minden napra egy mese c.könyvet, vagy egyéb rövidtörténeteset, vagy interaktivat, vagy kihajthatosat amin kis ablakok vannak. Ebben a korban igénylik a szokincsbővitest es koncentrácios idő növelést.

Vagy gyurmakészlet, festő készlet(paletta es ecset nem kifestőkönyv)


Csodadolgok pl jojó, vagy olyan játekok amivel tud mit kezdeni nem csak tologatni


Mese zene cd(nem nézni, hallgatni, tapsolni, táncolni)

2017. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem fognak játékokat magukkal vinni, se pónit, se gyurmát, se festőkészletet. Gondolom egy-két kedvencet igen, ami a szívükhöz nőtt, de nem egy kvázi idegentől most kapott valamit. A ruha ugyanezért nem túl jó, bár annak amúgy sem örül egy gyerek és a méretét sem tudom. Nyilván nem egyszerű így, hogy szinte mindent kizárok, de épp ezért vagyok bajban. Valamit csak kell vinnem. Amúgy lány.
2017. aug. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!