Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak szeretnék...

2 éves kislánynak szeretnék jégkorit venni. Hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Hol lehet jégkorit vásárolni 25-ös méretben?
2008. okt. 20. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam ilyen kis méretü jégkorcsolyàrol,de valoszinü mert nem is kerestem.

Valoszinü hogy egy speciàlis boltban talàlsz,ahol jégkorcsolyàhoz valo eszközöket lehet talàlni.

Ezt talàltam:

WWW.AKTIVSPORT.HU

WWW.MARCZISKATE.HU

WWW.SPORTSZERT.HU

De ha beirod a google-ba hogy jégkorcsolya,rengeteg oldalt dob ki.

2008. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hova valosi vagy es van-e nalatok turkalo. Tudod hasznalt ruha. Nagyon jok szoktak lenni, sokkal olcsobb mint egy uj, es ugyis csak iden tudod raadni hiszen jovore ujat kell neki venni.

Felesleges penzkidobas ujat venni.

De ha megis ujat keresel akkor meg rendelni is tudsz itt a neten, viszont az meg azert nem jo mert nem tudjatok felprobalni. Hat en mindenkeppen maradok a kulfoldrol behozott hasznalt ruhak, cipoknel. osztrak, holland, angol, amerikai.

2008. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!