Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan akinek nagy...

Van itt olyan akinek nagy méretű anyajegyet műtöttek le a gyermeke arcáról?

Figyelt kérdés

Kislányom anyajeggyel az arcán született. A héten fogják neki leműteni , körülbelül 2x3 cm az anyajegy. Lehetséges hogy egy műtét nem lesz eleg hogy letudják az egészet szedni:(


Ha volt valakinek ilyen mennyire viselte meg a gyereket? Mennyire hosszú folyamat a gyógyulás?


2017. szept. 4. 14:28
 1/4 Duenna ***** válasza:
100%
Inkább az orvostól kérdezd meg, de egyébként mint minden seb, a műtött seb is begyógyul 2-3 hét alatt, ha nem gyullad be. Ha begyullad, gennyes lesz, akkor kell neki egy hónap. A gyerekek egyébként jól tűrik az ilyen beavatkozásokat, nem kell aggódni.
2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem nyilván az orvostól is,csak személyes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok..
2017. szept. 4. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a szám felől szedtek le egy nagyobbat, de már 18 évesen. Lézeresen. Egy keskeny heg maradt.
2017. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, a kisfiamnak is van, ő 4 éves. A kislányod mennyi idős? Milyen orvossal beszélted meg? Én a háziorvosnál puhatolóztam, de azt mondta ráér még.
2017. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!