Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a különbség a tápszer és a...

Mi a különbség a tápszer és a tejital között?

Figyelt kérdés
Másfél éves lesz a babám, melyiket adjam neki? Mi a különbség a kettő közt?
2017. szept. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Egyikre sincs szüksége egy gyereknek, amennyiben van elég anyatej. Egy másfél évesnek meg aztán főleg nincs. És már nem baba ennyi évesen. Értelmesebb étel való neki, nem mesterséges sz.r. Pl. zöldség, gyümölcs.
2017. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tápszer az anyatej kiegészítésére vagy helyettesítésére van kifejlesztve. Anyatejhez hasonlóak az összetevöi.

A tejital már jobban hasonlit a tehéntejre. Nagyobb gyerekeknek való. 1 éves kortól. E mellett már rendes ételt eszik a gyerek napi 5ször legalább, tehát nem helyettesít étkezést.

Első válaszoló nem értem hol látod van e anyatej vagy nincs..nem ez volt a kérdés.

2017. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Módosított formában van bennük a tejfehérje de a tápszerekben még inkább. A tápszer arra való, hogy egy baba jóllakjon tőle. A tejital meg arra, hogy 1 éves kor felett is meglegyen az ajánlott napi fél liter tejalapú, úgyis eszik rendes reggelit és vacsorát is. Én tejitalt adnék másfél évesnek.
2017. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem volt róla szó hogy csak azt kapna!!! Természetesen mellette rendesen táplálkozik, de tudtommal reggel este, vagy a napi fél liter tej alapúnak meg kell lenni. És gondoltam nem a bolti szar dobozos tejet adnám....
2017. szept. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!