Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves kislánynak ajándékötl...

3-4 éves kislánynak ajándékötlet? Szinte mindene megvan, vmi jó tipp kellene?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Társasjáték, diafilmek, könyv, varázs színező...
2017. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
31%
Vidd el valamelyik játszóházba vagy menjetek el együtt valahová, ahol te és a kislányod is ki tud kapcsolodni! (Pl. mozi, bábszínház vagy bármilyen kisgyerekes program.)
2017. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Én is programra vinném el. Ha aktív, szeret ugrabugrálni, akkor az Elevenpark jó hely lehet, ott a felnőttek is használhatják a dolgokat! Csúszdákat is, ugrálós cuccokat, mindent. És enni inni is lehet ott.
2017. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Konkrét társasjátékot is tudnátok mondani?

játszóház is jó ötlet, de ajándékot is szeretnék

2017. szept. 19. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Első játékkészletem

[link]

Kisvakond:

[link]

Bogyó és Babóca:

[link]

Mindent a helyére:

[link]

2017. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

könyv, könyv, könyv :)

társasjáték:

jenga, lotti karotti, zingo

2017. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen kreatív készlet esetleg,vagy bármi hasonló? Az én lányom imád alkotni.Gyurmaszettek,homokgyurma, kiszínezhető táska, matricás és foglalkoztató füzetek, vasalható gyönygy, karkötő, nyaklánc készítő szett, süti/fagyi készítő szett, különböző csillogós tollak, bőrbarát filcek, spéci festékkészlet (akár üvegfestő), csillámtetováló keszlet (ezt mondjuk Neked kéne csinálnod), legó, kirakós.... az én 4 éves kislányom pl. imádja az ilyeneket és ezekből nem lehet eleget venni, annyiféle van! 😊 meg rengeteg játszva tanuló (évszakok, ünnepek, számolás... témájú) társasok, kártyajátékok, de ha van kevenc meséje, biztos vannak olyan jellegű játéok is (pl. Disney hercegnő barbik vagy legók...) szerintem kimeríthetetlen az ajándékötlet egy ennyi idős gyereknek, csak tudni kell, miért rajong (pl. minden ami Jégvarázsos/unikornisos stb.), de kislányként lehet egy szép hercegnő vagy pillangó, balerina stb. jelmeznek is örülne, még ha nincs is farsang, sokan szeretnek beöltözni! Remélem segítettem! 😊
2017. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm az ötleteket

de jöhetnek még: )

2017. szept. 19. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, olyanokat próbáltam írni, amik talán nincsenek,mert írtad, hogy alapdarabok megvannak, de azért leírok mindent ami eszemne jut, hátha mégsincs valamitek : ilyenek hogy roller, futóbicikli/pedálos bicikli vannak? Ha a mozgást erősítenéd még: trambulin,valamilyen hinta bentre, gólyaláb féle (nem tudom mi a neve, kicsi a talprésze és kötél lóg ki belőle, azzal kapaszkodik, nem tud nagyot esni, mert nem magas). Sátor/kisház ha van hely? Fürdethető,pisilő/könnyező baba, fodrász szett (babafej mindenfélével),orvoskészlet vagy más szerepjáték,konyhai és háztartásbeli eszközök (takarító szett, mosógép,vasaló, porszívó, konyha stb). Számtábla vagy betűkirakós, rajztábla (krétás,táblafilces), mágneses rajztábla, szép kistáska, gyerek sminkkészlet,üveggolyók akár golyópályával, babaház (vagy uez állatokkal), különféle barbik, kisebb babák, ruhákkal (kislányom sellőbarbit kapott, amivel még fürdeni os lehet) esetleg barbi autóval,házzal. Logikai, ügyességi készletek (vonalvezető szett,párosítás, színek, számok..), egyik barátnőnek locsolható kisvirágja van. Bábszínház bábokkal, bábkészítő készlet, nyomdakészlet. Most ennyi jutott eszembe, azt hiszem, mégis kezdek kifogyni az ötletekből :D
2017. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hú, utolsó, nagyon jókat írtál, köszönöm :)
2017. szept. 20. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!