Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácsadásra vagy betegrendelé...

Tanácsadásra vagy betegrendelésre vigyem szerintetek a lányomat, ha az a gyanúm, hogy gombás a lábkörme?

Figyelt kérdés
14 hónapos. Azt gondoltam előbb a gyerekorvoshoz viszem, jövő kedden, nem bőrgyógyászhoz. Máj. 9-én kapja a 15 hónapos oltást, de addig nem akarok várni, mert tegnap ráejtett egy játékot, felvált a köröm, és amikor le akartam vágni láttam, hogy morzsalékos, és megvastagodott. Az a baj, hogy a bőrgyógyász is kedden rendel, aznap van a doki tanácsadása is. Addig csak a betegrendelés lenne, de nem szívesen vinném oda, ha amúgy semmi baja.
2010. máj. 27. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Inkább rendelésre vidd, nálunk tanácsadásra csak teljesen egészséges gyerekeket "lehet vinni". Ok, a lábgomba nem a levegőben fertőz, de fertőz, szóval szerintem inkább vidd el betegrendelésre.


Gyors gyógyulást!


20 hós kislány anyukája

2010. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a tanácsadást javasolnám. Egyszer a lányom vállán kiütések voltak és felhívtam a gyerekorvost,aki azt mondta,inkább vigyem a tanácsadására,mert ott nincsenek náthás,beteg gyerekek és nem kaphat el semmit.
2010. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is körömgombás. Nekem csak az tűnt fel, hogy vastag a körme és azért nem volt gyanús mert tükrösen volt a két lábán. összesen 4 ujj. És mivel a páromnak meg extra vastag kemény körme van, azt hittem felesbe örököltre tőlünk a körömvastagságot. Pont a párom miatt mert neki nem könnyű levágni a körmét speciális pedikűröshöz jár. Neki mutattam meg és ő mondta hogy gombás. Recept nélküli krémekkel olajjal kenjük.

Candibene-ratiopharm 1%spray-t használjuk.

2010. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak nem bírtam, elvittem ma a betegrendelésre, ahol rengetegen voltak, és mindenki köhögött meg prüszkölt, úgyhogy csak a folyosóig merészkedtem. Elcsíptem az asszisztenst, aki azt mondta, nyugodtan menjek vissza kedden a tanácsadásra.
2010. máj. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!