Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy éves elmúlt de még mindig...

Egy éves elmúlt de még mindig kétszer eszik éjjel (tápszert), hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

A lányom rengeteget eszik. Most mondjuk küzdelmes, mert a darabosakat még nem fogadja el, a pépeket viszont már nem nagyon szereti ezért kevesebbet eszik napközben, de amikor rendesen evett akkor is egyszer kérte éjjel a tápszert, most meg már kétszer...nappal mident sinlaccal sűrítek hogy telítse, és étkezések kozott is folyamatosan nassol, mégis megiszik lefekvés előtt 260 mlt, ugyanennyit ejfelkor es hajnal 5 korul...

Mindamellett hogy ez igen fárasztó, reggelre úszik a pelusa...néha az ágya is. Próbáltam.vizet adni de.ha vissza is aludt vsle utana 10 percenként felsirt, csak elodázni tudom a vízzel a dolgot, azt sem sokáig..


2017. szept. 30. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El fogja hagyni magától. A lányunk is 14 hónapos koráig evett éjszaka, igaz egyszer, de te is azt írod, hogy ha napközben rendesen eszik, akkor elég neki egy evés éjszaka. Ha a pelenka nem bírja ki, akkor cseréld ki neki éjszaka is, amikor enni kel.
2017. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

19 honapos, meg mindig van, hogy 1-2x megehezik ejszaka, de mar joval kevesebbszer.


Eszik napkozben is rendesen, vacsira is kap, vizet nem fogad el, tehat valoszinuleg tenyleg ehes. Sima cumija van?

2017. okt. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, cumizik, magától alszik el este is meg délben is tehát altatni nem sem kell, vissza tudná magát altatni...próbáltam párszor a vizet de.ivott két koetyot, ellökte éa uvoltott a tapszerért. Ha valami csoda folytán mégis visszaaludt nélküle mer pl elringattam akkor fél óra múlva kelt és ez íg mebt reggelig míg meg nem kapta...pedig 3-4 éjszakát is rászántam erre, marmint hogy nem adok neki, de hiába.

Nagy tesó is van, sokat nem hagyhatom bőgni, peluaozni is ezért nem szeretek éjjel, mert azt is végig szokta bőgni éjjel.

2017. okt. 1. 05:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartalmasabb vacsit próbálj meg adni neki, úgy hogy előtte nem nasizik, akkor lehet többet enne.
2017. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam majdnem 14 hónapos, most kb 1 hónapja hagyta el az éjjeli étkezést. Semmit nem csináltunk másként, most ért meg rá. Ez minden babánál máskor jön el. Ne siettesd, hagyd hogy a saját tempójában csinálja a dolgokat.
2017. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!