Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek tiszta fekete síoverá...

Vennétek tiszta fekete síoverált kislánynak óvodába?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én overálnadrágot vettem feketét a lányomnak, mert az megy minden kabátjához és örökölheti majd az öccse, de egybeoverálból inkább rózsaszínt vettem, hogy szeresse :-) Ovis korban már nagyon fontos, hogy tetszen neki.
2017. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2017. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Feketét nem, mert a hó latyak nagyon meglátszódik rajta, van hogy sóznak, na, az szép foltokat tud hagyni, ami más színen 3 napig bírná (elmegy még az oviba), a feketét lehet, naponta kéne mosni, bármilyen fura, de nagyon látszik rajta minden. Az enyémeknek zöld-kék volt, neonos csíkkal, azon a sár látszódott jobban, de a fehérre száradó latyakos izé nem.
2017. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi tavaly vettunk, pici rozsaszin es feher van csak benne. Ez felaron volt, es volt belole meret. Most kiscsoportos, es bizony ez lesz az iden is (joval nagyobbat vettunk, csak felhajtottuk). Szoval igen.
2017. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam,nem overál,hanem overálnadrág
2017. okt. 3. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nadrágot biztosan. Én az overált is megvenném ha azt találok jó áron. (Ráadásul a lányomnak két öccse van...)
2017. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te írtad ki a másikat is?

Mivel úgy néz ki, csak az lesz magasított a Lidl-ben, így igen meg fogom. De jobban örülnék kéknek vagy annak a türkiznek, ami alacsony derekúban lesz (ha az lenne magas).

2017. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Színes kabáttal, igen. Máskülönben csak kényszerhelyzetben. Talpig feketében nem járatnék egy gyereket, fiút sem, amennyiben van más alternatívám. Ha nincs, az más, akkor örülök, hogy nem fázik és kész.
2017. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

4-es vagyok. Jol lepontoztatok. De ha ez jo...

Tiszta fekete rozsaszin es feher csikkal, de a sapka, a kesztyu, a sal es a cipo nem fekete. Nagyon csinos. Fekete nadragot is veszek neki, viszont fekete felsot nem.

Van meg egy teljes overalja, az zold pl. Es kislany. Azt orokoltuk. Johet a lepontozas, mert nem rozsaszin. :P :)

2017. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Németországban tegnaptól lehet kapni ezeket a téli baba/gyerekoverálokat és sínadrágokat. Eredetileg a magasított derekú fekete sínadrágot néztem ki a fiamnak (92-es méretben) és hozzá egy kabátot, de mivel nem voltam biztos, hogy jó lesz-e ezért vettem egy szürke overált is. Otthon aztán felpróbáltam rá és sajnos mikor kivettem a csomagból a nadrágot feltűnt, hogy már ránézésre is keskeny a derékrész ... nagyon passzentos a hasán/derekán így én ezt és a kabátot (ami vékony) inkább visszavittem. A nadrág amúgy hosszban jó volt és az anyaga is tetszett, vékonyabb testalkatú gyerekekre amúgy valószínű jó...a fiam teljesen normál testalkatú, ezért is csodálkoztam hogy ennek ellenére nem jó rá (a Lidl gyerekruhái inkább nagyok szoktak rá lenni). Az overál szerencsére jó lett, úgyhogy annál maradtunk.

Én amúgy a lányomnak vennék fekete sínadrágot, itt ahol lakunk mondjuk nem szokták olyan gyakran sózni az utakat mert enyhébbek általában a telek.

2017. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!