Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit venni 7éves kislány...

Mit venni 7éves kislány szülinapjára? Egyik kisbarátja hívja meg szülinapra a lányomat.

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Színezőt, valami kis játékot. Attól is függ hogy te mennyit szánsz rá
2017. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.3500ft körüli összegben gondolkodom.
2017. okt. 23. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Szia, mi általában megbeszéljük előre a szülőkkel, hogy maximum mennyiért is vásárolunk egymásnak! Szerintem ez nagyon fontos, hiszen most indulnak csak be igazán a szülinapozások, nem mindenki teheti meg, hogy havonta több ezerért vásárol játékot más gyerekének.

Mi maximum 1500-2000 Ft-ig vásárolunk kölcsönösen, így nincs belőle sértődés. Azért nem árt tudni, hogy az a kislány mit szeret, van-e most valami "divatos" játék a 7 éves korosztályban pl. (Trollos filc, plüss stb.), egyébként meg nagyon jó gyöngyfűzős, karkötőkészítős, képeslapkészítős stb. kreatív játékok vannak, amivel szeretnek a lányok elpepecselni. Én annak idején azt is felvetettem a szülőknek (mert nálunk átlagban 10-15-en vannak egy szülinapon, tehát ennyi gyereknek kell visszavásárolni is az ajándékokat), hogy ne arról szóljon a szülinap. Legyen vagy egy saját készítésű tárgy, akár rajz és egy tábla csoki, vagy egy zacskó nasi és kész. Az összejövetel, a bulizás a lényeg és a szülőknek sem annyira megterhelő. Mi is jártunk úgy, hogy pl. 7 évesnek puzzle-t vettünk több ezer forintért, erre kibontotta és úgy húzta a száját, hogy ő ezt nem is szereti... marha sértő és kellemetlen volt mindenkinek.

2017. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Ja, és arról nem is beszélve, ahol testvér is van... Valaki elkezdte bevezetni, hogy nemcsak a szülinaposnak visznek ajándékot, hanem a testvér(ek)nek is... + szokás vinni 1-2 zacskó chipset, üdítőt. Hát én ezen is ki vagyok akadva, tényleg, nem sajnálom senkitől, csak nem értem az egészet. így tanulják meg a gyerekek, hogy most a tesóját ünnepelik, a tesónak van szülinapja, miért is kéne neki is ajándék? Majd ő is sorra kerül.

Szóval azért lássuk be, ez egy ördögi kör, vegyél kapásból 5 ezerért ajándékot meg nasit ha egy kétgyerekes családhoz mész, ez évente nagyjából 50-70 ezer forint, nem beszélve arról, amikor te rendezel bulit...

2017. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez függ attól is mit szeret a kislány.De pl. egy tábla csoki meg ha szeret színezni tényleg valami lányos színező vagy matrica. Szerintem ennyi bőven elég azért mennek hogy szórakozzanak nem az ajándék miatt.
2017. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Játékboltban lehet kapni illatos, csillámfilceket, vagy esetleg lakattal zárható napló, ékszerdobozka, barbie ha még szereti, vagy csini ruha, ékszerkészítők, játék sminkkészlet (ha a szülők nem ellenzik), van most ez a körömlakk direkt gyerekeknek, gumis lesz ha megszilárdul és csak le kell húzni a körömről, hulahopp karika, gyerekparfüm (rossmannban szoktam látni), bögre, plüss..
2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2017. okt. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!