Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti engeditek, hogy pisztollyal...

Ti engeditek, hogy pisztollyal fegyverekkel játszon a gyereketek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 07:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Sokáig nem engedtem. Megoldotta. Egy reggel agyonlőtt az alvós macijával :o :D
2017. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
Még nincs fiam, de nem szeretnék szándékosan ilyet vásárolni. Esetleg habszivacs kardot talán. De ezek a lövöldözős dolgok számomra nagyon kellemetlenek. Rossz érzés ezt látni még ha csak játék is. Ráadásul nagyon ciki mikor minden járókelőt "leszed" a gyerek ész nélkül (pláne mikor élethű hangot is ad a játék). Maximum olyan korban érdemes mikor legalább el tud játszani egy történetet ahol a jók a rosszakkal csapnak össze.
2017. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
hiába nem adsz neki, "leszedi" a járókelőket egy bottal is, ami akkor éppen puska, mira az ajtóhoz érünk, már sárkány, amikor megtalálta, akkor meg még simán csak "pajti".
2017. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként oviba nem szabad fegyverrel játszani, már kiscsoport 2. hetében a favasút kanyar-síneivel lövöldöztek egymásra a kiskalózok.
2017. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ismerkedjen meg vele, "élje ki magát" ilyen szempontból, ne később jöjjön rá hogy ez neki imaradt.

Ha engedem akkor csak egy játék lesz a sok közül. Ha tiltom, akkor valami rejtélyes, titokzatos felnőtt dolog, amt mindenképpen ki kell próbálni.

2017. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, hová lett a régi szép világ (értsd. 15-20-évvel ezelőtt) mikor a fiúk még patronos pisztollyal játszottak és vizipuskával lőtték a napozó néniket a strandon.


Engem is "leszedett" futás közben a minap egy tündéri aranyos kissrác. Nem volt ciki. Egy aranyos poén volt. Ebben nem vizionálok jövőbeni katasztrófát, meg lelkisérült aggresszív felnőtteket. Ki kell élniük az ösztöneiket. Ennyi.

A családom fiú tagjai is ezt csinálták gyerekként. Egyik sem lett tőle zakkant.

2017. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen vásári géppisztolyt és társait én sem szeretem, de van habszivacs kardunk kalóznak és lovagnak, és szeretnek ordítva nínózva rendőrt is játszani (ilyenkor bot vagy az ujjuk olykor a kellék) na meg nyáron ezerrel megy a vízipisztolyozás. Szerintem 8-12 év körül már engedni fogom a fakardot vagy a íjat is, ha valami várban kirándulunk.
2017. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém még kicsi, 15 hónapos. Ha nagyobb lesz nem fogom ellenezni a vízipisztolyt, kardot, egyéb normálisabb dolgokat. De azokat a hangos, villogó gépfegyvert utánzó vackokat igen.
2017. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hambszivacs kardja pajzsa van azzal nincs is gond van neki. Az oviban állandóan fakockákkal lövöldözik amíg a többiek pisztollyal. Vegyek neki rendes műanyag pisztolyt?
2017. okt. 26. 09:28
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Magamtól nem vennék ilyeneket. Ha a fiam meglátja és kér akkor , igen megveszem.
2017. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!