Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok ilyen időben a...

Mit csináltok ilyen időben a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és családi vészhelyzet miatt 3 napig én leszek a 4 éves unokahúgommal,de fogalmam sincs mit csináljunk,béna vagyok ezekben a kreatív dolgokban.

Sokszor vagyok vele én,de általában csak pár órát,addig el szoktunk lenni,főleg ha jó idő van,mert imád kint lenni,egy sima séta is jobban elszórakoztatja mint a benti játék,de most,hogy ilyen szeles,esős idő van még ez se nagyon fog menni.

Van valami tippetek mit lehet csinálni egy örökmozgó gyerekkel ilyenkor?

Minden játék kb.10 percig szokta érdekelni.:D

Eddig arra gondoltam,hogy szombaton elmennénk a termálba,azt tuti élvezné,de eddig csak ez az egy ötletem van.:(

Sajnos nincs nagyon tapasztalatom ezekben.:(

Köszönöm!:)



2017. nov. 9. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán kivittem ilyen időben is. A gyerekek konkrétan lesz*ják, milyen idő van. Minden méretben volt bélelt esőruhája és gumicsizmája. Órákig elpocsolt - volna, ha én nem untam volna meg hamarabb. :D

Lehet papírhajót hajtogatni és a pocsolyában úsztatni.

Esetleg bábszínház a környéken? Játszóház?

2017. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott, erdőben madárles? Madáretetés? Venni pár cinkegolyót, és kiakasztani a fára, majd figyelni.

Házibuli? Mármint gyereknek való, nekünk imád táncolni a gyerek.

Sütni valamit? Gyúrni mézeskalácsot?

2017. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sütit sütünk, madáretetőt csinálunk, etetjük őket, táncolunk, énekelünk, gipszet festünk, festünk, tésztát fűzűnk fel tűs cérnára, (mintha gyöngy lenne) ezt le is lehet utána körömlakkal festeni, mintázni, levelet írunk a Mikulásnak
2017. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- kimegyek vele órákat is (őt nem érdekli, hogy hideg van, a levelek, madarak, stb. sokkal érdekesebbek annál)

- sütünk, főzünk

- de volt, hogy mesenézős napot tartottunk

2017. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!