Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért akkora nagy szám, ha...

Miért akkora nagy szám, ha valaki nem ülteti a tévé elé a 3 éven aluli gyerekét?

Figyelt kérdés

Miért rögtön: "hazug, ösanya... stb."?

Ennyire hihetetlen, ha valakinek az életében nem játszik fontos szerepet a tévé, így teljesen természetes neki, hogy nem kapcsolja be a gyereknek se?


2017. nov. 30. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem az.
2017. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
És ezt ki mondta, hogy nagy szám? Egy csomó gyerekes ismerősöm van, a legtöbbjüknél nem divat a tv-t bámulni, de soha senki nem tett rájuk ilyen megjegyzést. Ilyen kérdés láttán mindig az az érzésem, hogy a kérdező dicséretet vár, amiért ő ilyen kiváló munkát végez...
2017. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagy szám. Amíg csak egy gyermekem volt, én sem ültettem a tévé elé. Már ketten vannak, folyton acsarkodnak egymással, a vécére sem tudok úgy kimenni, hogy ne kelljen ugranom szétszedni Őket. Most ilyen időszakuk van. Én pedig elfogadtam, hogy 1-1 percre leültetni Őket nem egetrengető probléma, viszont problémamegoldás lehet mondjuk egy főzés vagy porszívózás idejére
2017. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagy szám, szerintem senkit nem érdekel, hogy másnak a gyereke mennyit ül a TV előtt. Engem legalábbis biztosan nem.
2017. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Manapsag egyre inkabb tiltjak a tv-t, a csokit, stb. Szoval nem nagy szam, de dicseret sem jar erte, ha azt varsz.
2017. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mellé, nincs szükségem buksisimire. :)

A kórházban nincsen tévé, unatkozom.


Az itteni válaszok ihlették a kérdést, ahol ha valaki azt írja a "mennyit tévézik a gyereked" kérdésre, hogy semennyit, rögtön 0 %.

2017. nov. 30. 10:30
 7/24 anonim ***** válasza:
33%

Nekünk 2 éves koráig nem is volt tévénk, mert inkább másra adtuk ki a pénzt.


De ettől nem ellenzem a dolgot. Ha bekapcsoltuk és akarta nézni, vagy kért egy két mesét, simán bekapcsoltam.


Nekem sem életem középpontja, de ha érdekli, kipróbáljuk. Ugyanúgy, ahogy bringázhat is(én nem tudok), vagy viszem majd síelni, jégkorizni, falatmászni, hogy minél többmindent kirpóbáljon, és megtalálja, mit élvez.


Ki tudja, lehet élete álma lesz, hogy animációkat gyártson, gyerekmeséket írjon, vagy épp profi vágó legyen, esetleg ő lesz az új Barney színész, vagy egy rendező.


Ha érdekli, hát érdekelje, amíg minden mással is foglalkozik, addig nekem mindegy, hogy mivel tölti a legszívesebben az idejét.


Nekem inkább az a fura, hogy "nekem ez nem fontos, ezèrt a gyereknek sem lehet az"


Gondolom azokat az ételeket is elkészíted neki, amiket nem szeretsz.

2017. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Miért nagy szám ha valaki meg igen?

Egyik sem nagy szám.Mindenkinek más elvei, körülményei, meggyőződései vannak.

2017. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Engem meg mindig az erdekel ebben a temaban hogy konkretan a tv-rol van-e szo vagy egyaltalan mozgokeprol.

Mert pl nekunk sincs tv-nk, viszont a szabadidom nagyreszet filmek nezesevel toltom. A gyerekunk meg kb 1-1,5 eves kora ota nez valogatott meseket.

2017. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk mindig megy a tv miattam, mert megőrülök a csendben. A fiam most 3 éves, soha nem bámulta, reklámokon nevetett, most van 1 mese, ami tetszik neki, napi 10 percet nézi.A nagyobbik fiam pedig 7 éves, minden nap délután is foglalkozása van, foci, torna, ha van kedve tv-t nézni, xboxozni, megengedem, mert rengeteget mozog, megy egész nap.
2017. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!