Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülés után használt vki...

Szülés után használt vki alakformáló bugyit (slim and fit? )? Amit a tv-ben reklámoztak vagy hasonlót és használt? Azoktól kérdezem főleg akik hiába szoptattak nem ment le a súly, sőt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én használtam.Hasleszoritó bugyit is és fűző szerűséget is ez is szintén direkt erre a célra.

Őszintén, nem használt semmit:(Annyi előnye volt hogy fogta a derekamat és az jó volt de a hasam nem ettől ment le.

Sőt, miután sokat hiztam nagy volt a baba is most 1,5 év után kezdett lemenni de a bőr rajta megnyúlt:(

Ez van marad a plasztika:D

2010. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szoptatástól híztam meg.:(Egy darabig használtam hasonlót( nem volt szára, de mell alatt végződött) és egész tűrhetően néztem ki.De mikor levettem, szétömlött a háj.Nem akartam egész életemben páncélbugyit viselni, arról nem beszélve, hogy nem mindig lehet rajtad...szóval elkezdtem tornázni.
2010. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdesedet, mi az hogy hasznalt-e? Az nem fogyasztoszer, az csak egy ruha ami összefogja a hajad es igy nem latszol annyira kövernek, ennyit tud. Es ennyi. Az emberek 98%-a meg van vele elegedve. Anyukamnak vettem ilyet, nagyon szereti (mar idösebb es hat azert az idö meg a valtozokor megtette hatasat). Sokkal fiatalosabban nez ki benne. Hogyismondjam feszesiti, ha erted mire gondolok. erre jo, de nem fogyasztoszer.
2010. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!