Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szívzörejt hallott a dr 2...

Szívzörejt hallott a dr 2 éves gyermekemnél. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megfázás miatt ügyeletre vittük gyermekemet. Ahol közölte h tudunk e róla h szivzoreje van. Mondtam h a saját dokink már mondta de azt is hozzátette h nem komoly és nem igényel teendőit.

Az ügyeletes dr azt mondta erre h ő azért elvinné kardiológishoz.

Ezzel a mondatával teljesen elbizonytalanitott. Eddig bíztam a mi.dokinkba.meg persze most is. De gondoltam h ha ő azt mondja h nincs.teendo akkor úgyis tudja mit csinál.

Aggódom! Mi tévő legyek?


2017. dec. 26. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell aggódni, nincs miért. Amióta az eszemet tudom, gyerekkorom óta, vannak olyan időszakok, amikor semmit nem hallanak, máskor pedig hallanak szívzörejt nálam. Soha nem volt semmi gondom belőle. Belgyógyászati kivizsgáláson voltam már nem is egyszer, minden rendben van. Kicsi gyerek korában a kisfiamnál is olykor hallották, nem mindig, nála is volt egy alap kivizsgálás. Mindent rendben találtak nála is. Mindketten teljesen egészségesek vagyunk.

Szóval nézesd meg egy kardiológussal, de nem gondolnám, hogy nagy gond lehet. Illetve az még eszembe jutott, hogy a kisfiamnál is jellemzően akkor hallották, amikor totál meg volt fázva. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de lehet, hogy igen.

2017. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Vidd el kardiológushoz. Min gondolkodsz?
2017. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfázásos megbetegedéseknél gyakori a szívzörej.Az én lányomnak is szokott lenni.A gyerekorvos azt tanácsolta,hogy azért biztos ami biztos,vigyük el kardiológushoz olyankor,mikor teljesen egészséges.
2017. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Lányomnál egy éves kora óta van, háziorvos automatikusan küld ilyen esetben kardiológiára. Két évente kell vinni, minden rendben van vele
2017. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy mi tévô legyél, ez most komoly? Mibôl áll elvinni a kardiológushoz? Ha semmi, megnyugszol, ha meg további teendô van vele, legalább kiderül.
2017. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden masodik gyereknek szivzoreje van, kinovik. Ha megnyugtat elviheted kardiologushoz - aki ugyanezt fogja mondani.
2017. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak is volt. Vittük kardiológushoz szívuh-ra,2 évente kellett kontrollra vinni, 6 évesen engedték el végleg, hogy meggyógyult. Én mindenképp elvinném a helyedbe.
2017. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp elvinném kardiológushoz, mit veszthetsz vele?
2017. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!