Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi az ideális páratartalom...

Mennyi az ideális páratartalom a gyerekszbában?

Figyelt kérdés

Mindenhol eltérő értékeket olvasok.

Nálunk most ha 70% alá megy akkor köhög. Igaz most megyünk ki egy megfázásból. De így meg elkezdett penészedni a szoba :(



2018. jan. 2. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
*gyerekszobában
2018. jan. 2. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegségnél lehet, hogy más a helyzet, de normál esetben az embernek 40-60% a jó. 70% fölött tényleg penészedés indul, az garantáltan nem egészséges. Megkérdezném az orvost, ha jó, hogy mi van ilyenkor, de hogy a penészgombák ártalmasak, abban elég biztos vagyok.
2018. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igyekszem 50-55 körül tartani mindenhol, a 40-45 nem tudom ki szerint normális, de nekünk elég kellemetlen.. a 70 az már sok, szerintem még a betegség hatása lehet.
2018. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Soha életemben nem nézem még mennyi a páratartalom a gyerekszobába de felnőtt a gyerekem.
2018. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze 4-es. Csak te nem tudtad mitől köhög a gyerek. Én meg tudom és tudok tenni is ellene.

20 év múlva nekünk is bagatel dolognak fog tünni ez a betegség is de amíg benne vagyunk nagyon nem az!

2018. jan. 3. 07:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Egeszseges gyerek nem kohog se alacsony se magas paratartalom mellett. Talan allergias pl porra, atkara.

Meg jo h peneszes lesz a parasitastol, plane telen..a penesztol is kohoghet, sot a peneszirto szertol is, attol en is szoktam.

Inkabb szelloztess tobbet, ne a parasitassal buveszkedj.

2018. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!