Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek milyen shampont és...

3 évesnek milyen shampont és tusfürdőt ajánlanátok ami jó és nem tartalmaz káros összetevőt?

Figyelt kérdés
És az ára is megfizethető? köszi
2018. jan. 8. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Ot hetesnek epp megfelelt volna a gyogyszertari is.


Baba, babydream.

2018. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Lidl-ben kapható Cien fürdető, sampon, szappan, ami bio-öko-vegán(na ezen néztem én is). Árban ott van, mint a többi fürdető és ebben biztos nincs káros összetevő. Samponnak mi mondjuk johnsonst használok, de tudom, hogy az nem igazán népszerű itt.
2018. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

[link]

Ezek azok a fürdetők.

2018. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem új divat...

Régen is "remek " volt :)

[link]

2018. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hipp termékek.
2018. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bionom biobolt honlapján meg tudod nézni, mert ők ezzel foglalkoznak. Minden termék minden összetevőjét ellenőrzik és csak azt árulják, ami valóban bionom. Ha már találtál valamit a honlapon, azt máshol is meg tudod venni, bioboltban, zöldboltban, de arra jó a honlap, hogy tudd, hogy tényleg melyik kozmetikum bio. Bár az áruk nem éppen a legolcsóbb. Én Biola (Naturissimo) termékeket használok, ez egy magyar cég, bionom kozmetikumokat gyártanak. Az ő herbal baba krémhabfürdőjét használjuk samponnak, (én is). Fürdeni natúr szappanokat használunk.
2018. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én csak Babét használok. Saját márkásokkal nem kísérletezem...
2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Babydream,babylove. Nézd meg kremmanian,ezek a legjobbak. Drágább kategóriában bioderma. Ez is mondjuk sokszor van fél áron. Ekcémás kislányomnak és az én arcomra csak a bioderma jó,abból is a mindenmentes.
2018. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!