Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik 3 személyes elektromos...

Létezik 3 személyes elektromos kisautó?

Figyelt kérdés
Nagyobbik fiam nagyon vágyik már régóta egy elektromos kisautóra. Egyre még össze tudnánk dobni a pénzt mondjuk szülinapra, de van 2 öccse és hármat nem is tudnánk nem is szeretnénk venni és tárolni sem tudnánk. Mi lehetne a megoldás hogy ne legyen belőle vita a srácok között? Mert tuti mind egyszerre akarna vele menni. Vagy inkább felejtsük el?

2018. márc. 19. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami 3 személyes az tényleg drága olcsóbban jönne ki ha kettőt vennétek. A nagynak saját a kicsiknek egyet.

Esetleg gocart?

[link]

2018. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És a szülinapi ajándékát miért kéne mindig megosztani a testvéreivel?


Nekem is két lányom van, de ha az egyiknek szülinapja van, a másik csak valami kicsi, jelképes ajándékot kap, nem ugyanakkora értékűt, mint az ünnepelt.

2018. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy ilyen komoly játékra nyilván nem mondhatom a másik kettőnek hogy nem nyúlhat hozzá. Amúgy sem szoktam kivételezni egyikkel sem és a szülinapok is egy hónapban vannak.
2018. márc. 20. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ki kell talalnod valamit, mert nem ez lesz az utolso,hogy mind3 draga ajandekot akar ami csak a sajatja...raadasul ha annyi idosen megszokjak h ilyen draga ajandekot kapnak, kesobb mar nem fognak orulni a kisebbeknek. Es rajtatok is nagy lesz a nyomas h minden evben tul kell licitalni az elozo evet.
2018. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!