Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesthez kozel lakok, ti...

Budapesthez kozel lakok, ti csinaltok szabadteri programot a gyerekkel ezen a hetvegen?

Figyelt kérdés
Mar nagyon mehetnekunk van, de hetvegere se mondanak 10 foknal tobbet...ti hogy alltok a kerdeshez? Megy valaki allatkerbe, varosligetbe, margitszigetre?
2018. márc. 21. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a Margitsziget közvetlen közelében lakunk. Ezen a hétvégén anyósékhoz megyünk hétvégére, de ha itthon maradnénk, egészen biztosan bicajoznánk, sétálnánk, szaladgálnánk a Szigeten. Hiszen napsütést mond. Ha süt a nap, a 10 fok is többnek érezhető. Úgyhogy szerintem bátran mozduljatok ki, szívjátok tele magatokat napfénnyel!

Mi vidéken szerintem órákat kint leszünk a hatalmas kertben a kutyával, macskával birkózva, kergetve a tyúkokat, galambokat, ahogy a gyerekeimet ismerem.😊

2018. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pár hete voltunk a Veresi medveotthonban!

Akkor nagyon hideg volt, ezen a hétvégén csak jobb lehet. :)

2018. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hétfőn egész nap a városban császkáltam a gyerekekkel, nem volt több egy-két foknál. Igaz, közben betértünk a Természettudományi Múzeumba is. Megfelelően felöltöztök és mehettek is.
2018. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem tudom ha jó idő lesz akkor lemegyünk játszotére .
2018. márc. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!