Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesen moziban? Nyúl Péter...

4 évesen moziban? Nyúl Péter szeretnénk megnézni.

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Az még nem való neki. Túl durva, sok nagyon agresszív, brutális jelenet van benne. Amúgy is 6 éven felülieknek ajánlják, de tényleg olyan is. 4 évest még nem vinnék rá.

Nem aranyos nyuszis mese ahogy a címe alapján gondolná az ember, inkább iskolás korosztálynak való.

2018. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én vittem az 5 és a 7 évesemet is. Élvezték. :) felnőttként is élvezhető, sok benne a poénos jelenet.
2018. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
5.5 evesen vittek a jurassic park elso reszere engem a szuleim moziba. Igen, elvinnem a nyul peterre.
2018. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy van benne brutális jelenet. Mi az 5,5 éves fiunkkal néztük meg, tetszett neki (nála jóval kisebbek is voltak és nekik is tetszett). Ha a 4 éves végigül 1,5 órát, akkor nyugodtan vidd.
2018. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez abszolút gyerekfüggő. Az én fiam tuti nem ült volna végig 4 évesen egy teljes filmet.:) Ha szerinted végig üli és nem lesz gond, hát vigyétek.
2018. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Simán. Aranyos kis filmet.
2018. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnéztük és tetszett neki. Utolsó 15-20 percben kezdett mozgolódni, de kevesen voltak így senkit nem zavart a fészkelődése.
2018. márc. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!