Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki vett tanulóbiciklit:...

Aki vett tanulóbiciklit: kértetek rá feliratot, mit?

Figyelt kérdés

Ha a gyerek nevét kértétek: Nem gondoltátok, gondoljátok, hogy veszélyt rejt magában?


Arra gondolok, hogy nem feltétlenül jó ötlet, ha mindenki messziről tudja a gyerek nevét, így lehet könnyebb átverni, elcsalogatni... stb.


Vagy ez paranoia?


2018. márc. 29. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértem rá, bár nem ilyen megfontolásból, hanem azért, mert kell majd a kicsinek is a bicikli.


Egyébként is elég vicces, mikor használtan árulják az Ödönke feliratú bicajokat.

2018. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg nyom nélkül eltávolítható a matrica.
2018. márc. 29. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A nevet es katicakat mert piros volt a bicikli. Soha nem bringazott felugyelet nelkul igy semmit nem jelent a felirat,o viszont nagyon orult neki.Egyebkent meg egy 7evest is siman el lehet csabitani bmivel ami otthon nincs neki (kiscica,kiskutya,edesseg,jatek), meg jo par evig nem mehetnek sehova felugyelet nelkul. (5 es 7 evesem van)
2018. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én kértem rá, a keresztnevét. Még nem használta, húsvéti ajándék lesz. De azt gondolom, ha azzal bárhová megyünk, nem lesz nehéz kitalálni a gyerek nevét, mert folyamatosan szólni kell majd neki, hogyan közlekedjen. Tehát aki hallótávolságban lesz, úgy is tudni fogja a nevét, ha olvasni nem is tud :) A játszón meg így legalább nem lesz keveredés.
2018. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a nevét, én olvastam már erről a "veszélyről", de úgysincs egyedül a tanulóbiciklis korszakban, és a környékünkön mindenki tudja a gyerekek nevét, ez egy zártabb városrész. Ha eladom előtte leveszem a feliratot nyilván.
2018. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi ugyan jóval előtte állunk, de ilyesmire biztos vagyok benne, hogy valami vagány dolgot beszélünk meg vele, vagy valami hangzatos "hajónév" is simán szóba jöhet. Nem személyi igazolvány az...
2018. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy gondolom. Le is fényképezhetik névvel, stb..
2018. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!