Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkörömlakkal kifestenéd...

Gyerekkörömlakkal kifestenéd az óvodás kislányod körmét?

Figyelt kérdés
Sokaknak kivan festve a körme már a kiscsoportban is. lányodnak mikor engedted meg először hogy játékból kipróbálja? Gyerekkörömlakkra gondoltam.
2018. ápr. 3. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Amikor keri , persze nem rendszeres
2018. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekkörömlakkal nyugodtan! Ezekben nincs káros anyag és egyben lehúzható. Óvódás lányomnak én is megengedtem, de nem rendszeresen persze.
2018. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Gyerekkörömlakk, ezért van.
2018. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen néha, de csak otthon.
2018. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mar inkabb felnott koromlakkal festenem ki, nem ezekkel a lekaparhato benasagokkal.
2018. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem, amúgy még 1 ovis kislányon sem láttam lakkot
2018. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Kizárólag itthon. Oviba nem mehetne festett körmökkel.
2018. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nyári szünetben. Én ellenzem ilyen korán.
2018. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Körmös vagyok, kislányom kiscsoportos. Vettem neki gyerekkörömlakkokat és üres margarétákat amit festhet velük de látja hogy anya mit csinál így Ő is szeretné. Nem tiltom neki de tudja hogy csak azokat használhatja.
2018. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Gyerekkel nem, hanem felnőttel. Megnéztem a gyerek kozmetikumokat, Kínában készülnek, a felnőttek meg mind európaiak. Ki szoktuk festeni és senki nem szól érte, természetesen hozzá illő kislányos színekkel. 3 éves volt, vegyes csoportba jár az oviban és látta a nagyobbaknál. Viszont nem sminkelem, nincs gyerekrúzs, gyerekparfüm. A körömlakk a kislányoknak játék, semmi erkölcstelenséget nem kell belemagyarázni.
2018. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!