Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 éves örök mozgót hogyan...

1.5 éves örök mozgót hogyan foglaljam le a rendelőben mig kezelnek a fogászaton?

Figyelt kérdés

Sétál mindenhová.Fél éve ahogy elndult nem használunk babakocsit.

Sírna ha bele raknám.

Sajnos segitségem nincsen,de fogfájásom az igen.


2018. ápr. 10. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs, követem.
2018. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem fogászatra ne vidd.

Mondom ezt úgy, hogy én vittem amikor nőgyógyászhoz kellett mennem. De a fiam annyira nem volt örökmozgó, és ott az asszisztens tudott rá figyelni. Egy fogorvosnál ugye az asszisztens sem ér rá.


Vagy keress egy "megőrzőt", nálunk van olyan játszóház, ahol pár órára ott lehet hagyni kb olyan mint egy csana. Vagy egy ismerős anyuka, aki arra a néhány órára vigyáz rá.

2018. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
En a 2,5 evesemmel mentem fogaszatra, de annyira sirt es nem lehetett megnyugtatni (pici kora ota utalja a rendelot, az orvosokat, meg akkor is ha nem miatta megyunk), ugyhogy a doktorno azt mondta halasszuk el egy olyan idopontra amikor ra tudom bizni valakire. Egy sima bolcsessegfog huzas lett volna, de egyszeruen nem hallotta tole az ember a sajat hangjat se. Mindenkepp azt tanacsolom, hogy ne vidd magaddal. Arra a kis idore probald rabizni baratnore, esetleg szomszedra, ha olyan a viszonyotok. Nekem csak a ferjem van itt segitseg, kulfoldon elunk, ugyhogy muszaj volt kivarnom mig o szabadnapos lesz, es akkor mentem vissza a fogaszatra.
2018. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
arra az egy órára nem tudod senkire bízni?
2018. ápr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Biztos nem vinnèm. Pont nem 2 perc alatt vègzel, az asszisztens meg nem babysitter. Menj akkor amikor valakire rá tudod bízni (apuka, babysitter, rokon). Tudom nem ezt vártad de kizárt hogy ezt vele megoldd. Mondom úgy hogy szintén örökmozgó 2,5 èvesem van, egyszer vittem a háziorvoshpz, de soha többet, pedog az 5-10 perc volt. Egy fogorvos ennèl jóval több és szaladgálni sem tudsz utána.
2018. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem vidd magaddal. Nem tudnának kezelni mert egy 1,5éves biztos nem marad el így.
2018. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én voltam 3 évesemmel, aki egy örökmozgó, de ő már nagyobb volt ugye és megértette, hogy ott ülni kell, kapott egy kisszéket és egy könyvet, de mondta a recepciós, hogyha szeretne kimehet játszik vele szívesen, de sajnos nem mindenhol ilyen gyermekbarát a recepciós és egy ilyen pici még nem érti meg, úgyis mászkálna, őt nem vinném, bébiszitter ha más lehetőség nincs.
2018. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk épp tegnap a kórház nőgyógyászati-szülészeti részlegén jött ki az Uh-os csaj mikor egy 2 év körüli kisfiú elég hisztérikusan sírt, hogy nem kellene ide elhozni a gyereket. Tény, valóban baromi idegesítő volt a gyerek nyűglődése a tömött váróban, csak emiatt vették végül előre Uh-ra a nőt, hogy aztán húzzanak el gyorsan a síró gyerekkel :D


Akárhogy is, de megoldanám, hogy ne vigyem a fogászatra magammal a gyereket, nem csak te nem tudsz rá figyelni, de a nyűglődése nagyon idegesítheti mind az ott dolgozókat, mint a többi várakozó beteget.

2018. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
No de mégis hogy gondoltad? Kint nem hagyhatod egyedül nyilván, beviszed magaddal és gondolod majd ott eljátszik a műszerekkel, amik ön és közveszélyesek a kezében,mászkál és rámol, amíg téged kezelnek? Mert az asszisztens nem ér rá pesztrálni a gyereket, ő az orvosnak segít. Tényleg érdekelne miként képzeled el. Nem tisztük és feladatuk a bébiszitt kérdését megoldani, ha nincsen bejáratott valaki, akkor kísérjen el addig bárki, a rendelő előtt megvárnak, utána mehet a dolgára, nyilván akad aki ráér egy órát, ha odahívod és onnan elmehet, az nem több óra, csak egy pici segítség, vagy fél nap szabi a férjednek, vagy fizetett alkalmazott. Valószínűleg megkérnének hogy menj vissza máskor, maximum felír egy fájdalom-csillapítót, de kezelni nem fog, úgy, hogy közben ott a másfél éves gyerek és nyilván nem fog felvigyázó után rohangálni sem, szerintem ez abszolút érthető és biztos van az a helyzet, amikor nem megoldható, de a fogorvos nem ilyen. Nyilván vészhelyzetben, ha otthon bele állt a kiskés a lábamba, nem állok neki segítség után telefonálni, hanem viszem magammal a kölköt az SBO-ra, de egy fogfájás, ha baromi kellemetlen is, nem olyan akut probléma,hogy ne szervezhetné meg a gyereke felügyeletét az ember.
2018. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!