Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS. Pelenkával a medencében?

SOS. Pelenkával a medencében?

Figyelt kérdés
Szóval egy három éves kisgyerekre vigyázok, aki még mindig pelenkás. Kint van egy medence, van olyan speciális gumipelenka, amivel bevihetem? Van neki gumis fürdőnacija, de akkor pelenka nélkül? Mi van, ha belepisil/ kakil a vízbe? Most mennénk, úgyhogy örülnék egy gyors válasznak! Köszi!!

#kisgyerek #pelenka #medence #önkritika #felelőtlen babysitter
2018. ápr. 12. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fürdős pelenkak eldobható és mosható is. Ha olyan azzal beviheted a vízbe.


Ha tudsz képet kuldeni, segítek, hogy az alkalmas e fürdésre

2018. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Lehet kapni úszópelenkát, az a kakit fogja vissza. A pisit semmi nem fogja vissza.

DE 3 évesen szerintem ha normál gyerek csak kicsit van a wc terén visszább, akkor simán megérti, hogy nem kakil a vízbe és nem pisil oda akár fürdö nadrágba.

Ha fogyatékos, értelmileg vissza maradottabb, akkor adjál rá úszó pelenkát.

2018. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vinném még medencébe. Annyira meleg nincs még, hogy ne lehetne kibírni bélküle. Egyébként lehet kapni úszópelenkát. Ebből a pisi kifolyik, de az egyéb dolgokat felfogja. Fürdőbe adnék rá úszópelust, de otthonra csak egy kisgatyát/fürdőruhát. Nagyjából lehet tudni mikor fog kakálni, de ha nem ismered, akkor adhatsz rá otthonra is úszópelust a biztonság kedvéért. De én akkor sem medencéznék még. Nincs kánikula. Ha elbújik a nap, feltámad a szél, vizesen fürdöruciban nagyon hideg lesz. És mennyire meleg a víz?
2018. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belső medence. Köszi a válaszokat!
2018. ápr. 12. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Azt írtad, hogy kint van egy medence!
2018. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!