Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves gyerekeknek valami...

Három éves gyerekeknek valami izgalmas hely Nyíregyháza és Nyírbátor környékén?

Figyelt kérdés
Az édesanyámat májusban műteni fogják, ha minden jól megy, akkor "csak" két napig lesz a kórházban. Addig én és az édesapám fogunk vigyázni a három éves húgomra, aki nagyon anyás. Anya otthon ülő tipus, mindig a gyerek mellett van. Félek, hogy sokat fog sírni a húgom, így olyan helyeket keresek, ahol ellene, élvezné a játékokat. Gondoltam a Nyíregyházi állatkertre, de oda anyával akarunk elmenni júniusban. Valami ötlet?

2018. ápr. 21. 13:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy lányok vagyunk, s hogy otthoni játékok is érdekelnének, amik lekötik a figyelmét.
2018. ápr. 21. 13:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Sóstón nagy játszóterek vannak a tó 2 oldalán. A vadaspark felőli oldalon nagy csúzdavár is van,a túlsó oldalon (a tó mögött) pedig az Édes erdő cukrászda. Jó hely :).


A Korzóban van bábelőadás,meg kelk érdeklődni,mikor. Mókus játszóház is van ugyanott,percdíjas.


Otthon:gyurma,rajz,festés,meseolvasás/nézés, legó...ilyesmi.

2018. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-szer is el lehet menni állatkertbe, nem olyan, mint a bárányhimlő, hogy csak egyszer lehet elkapni!
2018. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyiregyen a to (nemtudom nevet nem oda valosi vagyok de ami a varos kozepen van) mellett van egy nagyon szuper jatszohaz is! Onnan aztan ki se robbantjatok egy jo darabig 🤗🤗 nyirbatorba nagyon jo buli a setany biciklivel, nagykalloban harangod is jo kis tura.
2018. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló a Bujtosi tóra gondolt,és a Zsibongó játszóházra.
2018. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet Sosto is, ott a Futurobi öko jatszohaz van.
2018. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!