Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ritmikus gimnasztika mennyire...

Ritmikus gimnasztika mennyire viseli meg az izületeket?

Figyelt kérdés
Szeretnénk ha kicsi korától versenysportolni a lányunk. A közösség, élmények és verseny szellem miatt. Sok jót és rosszathallotunk a gimnasztikáról de Hódi Pamela is oda íratta be a lányát.
2018. jún. 11. 19:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
11%
ha normális helyre iratjátok be biztos nem lesz semmi baja
2018. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha lesz lányom én is arra szeretném beiratni :)
2018. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon hasznos mozgás egy leánygyermeknek, hiszen a táncot, a balettet és a tornát ötvözi. Arra mindenképpen figyelni kell, hogy a gyermek egyéni speciális sajátosságaira figyeljenek és ne váljon károssá.

Nem tudom ki az a Hódi Pamela, de nem az a fontos, hogy ki iratta be a gyermekét, hanem az oktatás színvonala. Mindenképpen sportegyesületbe menjetek ha már versenyeztetni szeretnéd, ne csak egy tingli-tangli tanfolyamra.

2018. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
És a lányod szeretne versenyezni? Én tudom, hogy utáltam mikor kellett, ott is hagytam, pedig az edzéseket szerettem.
2018. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ősszel kezdi a 3 évesem.De fogalmam sem volt róla,hogy egy celeb lánya is ezt csinálja,nem ettől függ.Nagyon hajlékony,és szeretnénk ha ezt megőrizné.Ez a sport ebben tud segíteni.Én nem hallottam róla rosszat hobbi szinten.Persze ha keményen versenyzik majd,az természetes,hogy megviseli majd a szervezetét valamilyen szinten,de ez bármelyik más sportágról elmondható.
2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Már most tudja, hogy versenyezni szeretne? A versenysport pedig nem egészséges, sem testileg sem lelkileg, ez alapvető. Ha valaki nagyon szereti, és vállalja ezért a negatív következményeket, az oké, de egy kisgyereket rákényszeríteni, az elég gáz szerintem.
2018. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ehhez Hódi Pamela? Ha ő is oda iratta a lányát, akkor mi van???
2018. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt tornasz van a csaladunkban, recseg ropog minden izulete.
2018. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 évig csináltam, B kategóriás országos bajnokságig jutottam. 2004-ben hagytam abba, azóta külső szemlélőként követem a sportágat. Nagyon sok gondolatom van róla, egyetlen kommentbe lehetetlen lenne belesűríteni. A fő kérdésre válaszolva, megviseli az ízületeket. Az, hogy mennyire, nagyon sok mindenen múlik. A gyereken, az edzőkön, a szinten. Azért hallottál sok jót és sok rosszat, mert sok jó és rossz dolog van benne. Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok.
2018. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm 14 évig csinálta.


Gyakorlatilag az anorexián kívül - ugyanis versenyekre már kötelező volt x súly alatt maradniuk, és ha többet mértek, akkor bizony keményen ment a beszólogatás a társak, de még az edző részéről is - gyakorlatilag fáj a térde, a gerince ropog, a csípője, mindene.


Szóval én ezt maximum hobbi-szinten engedném a gyerekemnek.


Unokahúgom táncol, de 12 évesen "kövérnek" érzi magát, mert ezzel cs.sztetik a társai.


Fantasztikus sportág mindkettő :(

2018. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!