Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeked...

Mennyi idős volt a gyermeked amikor 12kg volt? És hány cm, illetve fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint jó súlyban van. De ő mindig csak a súlyt hangoztatja az hogy a gyerek milyen magas hozzá az nem számít. Az egyik kisfiú fél évvel idősebb a fiamnál, ugyan olyan testalkatúak, talán a fiam 3 centivel nagyobb mégis másfél kilóval nehezebb. Nem értem miért csinálja ezt. Ennyire szokatlan? 1 éves lesz a héten és 85cm és 12kg.

2018. aug. 13. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A fiam 2,5 éves, még nincs 12kg, 90egynéhány cm (2 hónapja mérték, akkor 11,3kg volt és 90cm)


A lányom 3 évesen volt 12kg és 97cm

2018. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kisfia most lesz 10 hónapos és 11 és fél kg.
2018. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

20 hónapos lányom 12,8 kg és 87 cm.

Ahhoz a magassághoz szerintem jó az a súly.A kép alapján sincs elhízva.Jó alakja van. :)

2018. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező minden oké a fiaddal. Pláne ha ti is olyan alkatúak vagytok!

Kisfiam most lesz 9 hónapos és 10 kiló. Hozzáteszem én alacsony vagyok, férjem viszont 1,90, és igen erős testalkatú. Nem kövér, csak stramm. 100 kg.

A fiam mindenben rá ütött.

Mégis mindenki el van képedve hogy hány kiló a gyerek. Persze magasabb is az átlagnál.pontos centit nem tudok, de a 80-as rucik már jók!

2018. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 évesen 12 kg. És ő is 92-es ruhákat hord.
2018. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lányom 1 évesen 9700gr és 82 cm volt

Fiam picivel több mint 10 kiló, és 83 centi.


Sok védőnővel meg nem kell foglalkozni, kicsit többet képzelnek magukról.

Picit mondj oda neki, hogy vegye észre magát, vagy kérdezd meg, hogy diétáztasd, vagy mit csinálj?!


Ő ilyen, nem tudsz mit csinálni. Ahogy nő úgy fog változni.

2018. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hú,láttál volna engem babakoromban!Pucér képeken nem látszott a combomtól, hogy fiú vagyok-e vagy lány:)Óvodáskoromtól meg mindenki azt mondta az anyámnak, hogy szegények, teljesen alultápláltak.(A tesóim és én is nádszálak voltunk a bűvös harmincig.) Szóval szerintem a jelenlegi alkatából ne vonj le messzemenő következtetést.A kép alapján a combja kicsit husis, de feltételezem, hogy normálisan táplálod. Ha nem tömöd folyamatosan édességgel, akkor még sokat fog változni. Az egészségére figyelj, ne a kilókra!(A védőnő meg majd megunja vagy talál egy másik babát, akit lehet kritizálni.)
2018. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!